Başka yerden Minecraft premium hesap almayın!

Sevgili arkadaşlar, biliyorsunuz ki Minecraft orijinal hesap 210 ile 220 TL civarında.
Ama bazı arkadaşlar illegal ucuza hesap satan sitelerden alıyorlar ve bu siteleri kuran kişilerin çoğu dolandırıcı olduğunu kimse bilmiyor, tuzağa düşüyorlar.
Paketleri ise şu şekilde satıyorlar; demir, altın ve elmas olarak satıyorlar. Demir paketin özellikleri şöyle diyor 'bütün sunuculara girilir, hiçbir şeyi değişmez ' ve altın pakette ise şunu diyor 'bütün sunuculara girilir, isim, şifre, sikin değişir ama e posta değişmez ' elmas pakette ise 'her şeyi değişir' diyor. Paketler bu şekilde.
Ama çoğunuz biliyor mu bilmiyorum ama e postası değişmeyen hesaplar zaten hemen elden gidiyor ve siz hiçbir şey yapamıyorsunuz. Çünkü hesaplara bağlı e posta bu hesabın asıl sahibindeyse şifreyi sıfırlayıp yeniden oluşturabilir. Elmas paket alsanız bile e postasını değiştiremeyebiliyorsunuz. Zaten bu hesapların çoğu çalıntı ve bu hesaplara bağlı e postalar silinmiş bir vaziyette satıyorlar. Yani arkadaşlar bu tuzağa 10, 14 yaş arasındaki çocuklar bu tuzağa düşüyor. Ayrıca da böyle sitelerden bir sürü var. Ve sadece 10 siteden 1 tanesi güvenilir. Bu yorumun sonuna bir tane video bırakıyorum, başından sonuna kadar izleyin. Benim ne demek istediğimi gayet iyi anlayacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben 2 3 yıl önce 20TL'ye mi ne almıştım epostası ile birlikte vermişlerdi değiştirip kendi üzerime aldım. Bazıları dolandırıcı değiş çalıntı da olabilir ama belki hesap sahibi kendi isteğiyle sattı. Türk sitesi değildi tabi.

Ben yağızlol isimli YouTuber'dan aldım 4 ay kullandım devamında gitmişti çalıntı zaten, şifre değiştirmeyin yoksa e-posta gider hesap kapanır falan dedilerde.

Geri
Yukarı