Basket topu önerisi

19atakan05

Centipat
Yer
Adana
Arkadaşlar, ben son zamanlarda dışarıda basket sahasında basket oynamaya başladım ama sorun şu Basket topum yok. Futbol topuyla basket oynuyorum o da iyi oynanmıyor. Ben Basket topu almaya karar verdim. Basketbol topu önerileriniz varsa link atarsanız sevinirim (13 yaşındayım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim zamanımızda Spalding vardı. Okulda beden derslerinde Spalding olan topu kapabilmek için yarışırdık. O zamanlar çok iyiydi resmi müsabakalarda kullanılırdı ama şimdi nasıldır bilmiyorum. Hey gidi günler :)

Arkadaşlar, ben son zamanlarda dışarıda basket sahasında basket oynamaya başladım ama sorun şu Basket topum yok. Futbol topuyla basket oynuyorum o da iyi oynanmıyor. Ben Basket topu almaya karar verdim. Basketbol topu önerileriniz varsa link atarsanız sevinirim (13 yaşındayım)
Başlangıç için en ideal top budur bence Molten de gayet iyi bir marka.
Ben de GR7 ile başlamıştım.
Şuan Wilson kullanıyorum.

Herkese merhaba, yeni konu açmak istemedim. Gençken çok oynardım ara verdim. Belki spaldingler moltenler kalite düşürmüştür ya da yeni kaliteli f/p ürünler vardır diye bende sormak istiyorum. Hangisini aldınız? Hangisini almalıyız? Dominate e 220 ₺ iyi gibi ama tarmak ın fiyatı fazla gibi geldi.

Geri
Yukarı