Basketbol ayakkabısı önerisi

Nebula123

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, ben basketbol için 2 tane ayakkabı beğendim hangisi daha rahat hangisi daha iyi bilmiyorum sizce hangisini almalıyım?

(Yeni ayakkabı önerebilirsiniz.)

Ben Air jordan öneririm. Bende ondan kullanıyorum. Hem şık hem de rahat ve basketbol için uygun. İnternete Air jordan yazın ve fiyatlarına bakın link atmaya üşendim. He bu arada ayakkabıcılarda bulabilirsiniz. En çakma versiyonları 250 TL'den başlamakta. Ben 570 TL'ye sahip oldum.

Öncelikle merhaba, ben basketbol için 2 tane ayakkabı beğendim hangisi daha rahat hangisi daha iyi bilmiyorum sizce hangisini almalıyım?

(Yeni ayakkabı önerebilirsiniz.)

Bence lebron witness tabii ben boğazlı sevdiğim onu öneriyorum için onunda etkisi var bunu önermemde.

Ben Air jordan öneririm. Bende ondan kullanıyorum. Hem şık hem de rahat ve basketbol için uygun. İnternete Air jordan yazın ve fiyatlarına bakın link atmaya üşendim. He bu arada ayakkabıcılarda bulabilirsiniz. En çakma versiyonları 250 TL'den başlamakta. Ben 570 TL'ye sahip oldum.
Çakma ayakkabı normal zamanda bile giyilmez. Baskette hiç giyilmez. Bahsettiğiniz ayakkabi AJ 1 ise o ayakkabı profesyonel basketbola uygun değil.

Konu sahibinin sorusuna dönersem. Witness 6 güzeldir. Başka modeller önermek isterdim ama şu an müsait değilim ve fiyatlar ve stoklar değişken olduğundan şu an öneri yapamam. Boş zamanımda atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı