Basketbol bilek atarken top potaya yetişmiyor

Kaandry0

Centipat
Daha fazla  
15 yaşındayım basketbol oynuyorum bilek şutlar atarken topu potaya yetiştiremiyorum kollarını güçlendir demeyin kollarım gerçekten güçlü bilek güreşi yapıyorum zaten bileğim de güçlü ama şutlar yetişmiyor atış stilimde neyi yanlış yapıyor olabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
(181 cm 71 kilo)

Zıplayış, topa bileğinle verdiğin destek. Ayrıca basketbol oynamak istiyorsan 71 kilo olmaz 181 boya hiç olmaz çubuk gibi kalırsın. Eğlencesine oynamak istiyorsan bilemem
Öyle takımda felan değil ya eğlencesine zaten mahallede takılıyoruz söylediğin şeyi biraz daha açabilir misin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki mekanizma sana yardımcı olacaktır. Hemen sonuç bekleme. Biraz vaktini alacaktır. Kendini rahat hissettiğin bir pozisyona bu mekanizmayı yedirmeye çalış.

Knk bende 15 yaşımdayım boyum 1.83 kilom 76-77 yaklaşık 4-5 yldır basketbol oynuyorum kurs olsun okul takımı hepsinde bulundum. Bende ilk zamanlar öyleydim billek atış tamamen vücut duruşu ve bacak kontrolu ile gerçekleşir. Bacaklarını doğru açıda bükersen iyi bir sıçrayışla topu atabilirsin ama bunu yapmak emek ister. İlk gittiğim kursda sadece 2-3 ay duruş + top tutuşu ve pas çalıştırmışlardı.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Knk bende 15 yaşımdayım boyum 1.83 kilom 76-77 yaklaşık 4-5 yldır basketbol oynuyorum kurs olsun okul takımı hepsinde bulundum. Bende ilk zamanlar öyleydim billek atış tamamen vücut duruşu ve bacak kontrolu ile gerçekleşir. Bacaklarını doğru açıda bükersen iyi bir sıçrayışla topu atabilirsin ama bunu yapmak emek ister. İlk gittiğim kursda sadece 2-3 ay duruş + top tutuşu ve pas çalıştırmışlardı.

Umarım yardımcı olmuşumdur.
Eyvallah kankam

Yeni konular

Geri
Yukarı