Basketbol koçu tavırlı mı?

Merhaba. Geçenlerde koç ile bir diyalog yaşadım lig maçımız vardı ve lig maçımızın olduğu saatte de benim denemem vardı. Okulda koça antrenman çıkışı söyledim, koç denemem var gelmeyeceğim maça gibisinden. O da tamam sorun yok güle güle dedi. Sizce koç bana tavır almış olabilir mi? (Biliyorum bayağı saçma bir soru)
Adam görüşürüz demiş yahu :D

Basketbolda nasıl kat etmem gerek hocam biz maçlarda pick and roll değil de 1V1 üzerinden oynayacakmışız koç öyle dedi. Sizce nasıl kat etmem gerek?

Hocam ben gençlerde top koşturuyorum geçen çok kötü bir profil sergiledik maçta kimliğimizi ortaya koyamadık resmen maçı kazandık kazanmasına ama hoca maçtan sonra soyunma odasına bir geldi küfür etmedi ama beter etti ama 1 gün sonra sanki o gün hiç olmamış gibi idmanlara devam ettik rahat ol yani.

Hocam ben gençlerde top koşturuyorum geçen çok kötü bir profil sergiledik maçta kimliğimizi ortaya koyamadık resmen maçı kazandık kazanmasına ama hoca maçtan sonra soyunma odasına bir geldi küfür etmedi ama beter etti ama 1 gün sonra sanki o gün hiç olmamış gibi idmanlara devam ettik rahat ol yani.

Tamam hocam teşekkürler peki o sorumu cevaplayabilir misiniz nasıl kat etmem konusunda

Tamam hocam teşekkürler peki o sorumu cevaplayabilir misiniz nasıl kat etmem konusunda.

Hocam basketbol hakkında bir fikrim yok ancak takım arkadaşınızı iyi tanıyın, hangi pozisyonda nerede olacağını bilin koordinasyonunuz iyi olsun günlük 30 dakika koordinasyon çalışması yapabilirsiniz onun dışında pek fazla verebileceğim tavsiye yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı