Basketbol maçı için oluşan heyecan nasıl yenilir?

• Konuyu başlatan Kckc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 2B

Kckc

Hectopat
Daha fazla  
13 yaşındayım yarın basketbol maçım var ve çok heyecanlanıyorum hayatımda ilk defa maça çıkmayacağım ama çok stresleniyorum yani yarın LGS'ye girecek olsam bu kadar heyecanlanmam. Ne yapmalıyım? Ve bu maç turnuva maçı da değil hazırlık maçı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yaparsanız yapın, o heyecan geçmeyecek. Her şey sahaya girene kadar. "Girince alışıyorsun" derler ya... Tam olarak bu duruma uygun bir tabir. Girdikten 30 saniye sonra heyecana dair en ufak bir zerre kalmayacak.

13 yaşındayım yarın basketbol maçım var ve çok heyecanlanıyorum hayatımda ilk defa maça çıkmayacağım ama çok stresleniyorum yani yarın LGS'ye girecek olsam bu kadar heyecanlanmam. Ne yapmalıyım? Ve bu maç turnuva maçı da değil hazırlık maçı.

LGS'ye girdin mi?

LGS'ye gireceğinde görelim seni bakalım ne kadar heyecanlanacaksın :D şaka bir yana sadece eğlenmek için bir oyun. Bu kadar streslenmeye gerek yok. Kazanana araba vermiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı