Basketbol maçı için oluşan heyecan nasıl yenilir?

Kckc

Picopat
13 yaşındayım yarın basketbol maçım var ve çok heyecanlanıyorum hayatımda ilk defa maça çıkmayacağım ama çok stresleniyorum yani yarın LGS'ye girecek olsam bu kadar heyecanlanmam. Ne yapmalıyım? Ve bu maç turnuva maçı da değil hazırlık maçı.

Son düzenleyen: Moderatör:

xWizard

Hectopat
Yer
İstanbul
Ne yaparsanız yapın, o heyecan geçmeyecek. Her şey sahaya girene kadar. "Girince alışıyorsun" derler ya... Tam olarak bu duruma uygun bir tabir. Girdikten 30 saniye sonra heyecana dair en ufak bir zerre kalmayacak.

KS
KS
Kckc

Kckc

Picopat
LGS'ye girdin mi?

Hocam yani biraz abartılı söyledim anlayın diye zaten ben en ufak bir şeyde heyecanlanıyorum
Ne yaparsanız yapın, o heyecan geçmeyecek. Her şey sahaya girene kadar. "Girince alışıyorsun" derler ya... Tam olarak bu duruma uygun bir tabir. Girdikten 30 saniye sonra heyecana dair en ufak bir zerre kalmayacak.

İnşallah hocam

Kumru Kuşu

Decipat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ/Çorlu
13 yaşındayım yarın basketbol maçım var ve çok heyecanlanıyorum hayatımda ilk defa maça çıkmayacağım ama çok stresleniyorum yani yarın LGS'ye girecek olsam bu kadar heyecanlanmam. Ne yapmalıyım? Ve bu maç turnuva maçı da değil hazırlık maçı.

LGS'ye gireceğinde görelim seni bakalım ne kadar heyecanlanacaksın :D şaka bir yana sadece eğlenmek için bir oyun. Bu kadar streslenmeye gerek yok. Kazanana araba vermiyorlar.

Yukarı