Basketbol topunun havası kendi kendine iniyor

Boranity

Hectopat
Makaleler
1
Basketbol topumda patlak yok kontrol ettim fakat öbür gün havası tamamen değil ama biraz inmiş oluyor. Sizce başka bir şey mi var?

Basketbol topumda patlak yok kontrol ettim fakat öbür gün havası tamamen değil ama biraz inmiş oluyor. Sizce başka bir şey mi var?
Genelde uzun bir süre aynı yerde kalığında iner. Ancak sizinki 1 günde nasıl inmiş çözemedim Pompa yoksa bisiklet pompacısında şişirin birkaç bozukluk istiyorlar sadece zaten. Ve poşetle askılık gibi yüksek bir yere asmayı tercih edin böylece inme olasılığını düşürmüş olursunuz.

Genelde uzun bir süre aynı yerde kalığında iner. Ancak sizinki 1 günde nasıl inmiş çözemedim Pompa yoksa bisiklet pompacısında şişirin birkaç bozukluk istiyorlar sadece zaten. Ve poşetle askılık gibi yüksek bir yere asmayı tercih edin böylece inme olasılığını düşürmüş olursunuz.
Hocam tamamen inmedi biraz indi ondan sonra şişirdim gene aynısı olmuş. Makineler oluyor ya böyle sesli çalışan arabaya taktım onu öyle şişirdim ama bisikletçilerden şişireyim bir de.

Neyin üzerinde topu bekletiyorsunuz hocam.
Çantanın içinde kalıyor.

Suya koyup bakabilirsin delik yoksa bile şişirilen yerden hava kaçırıyordur yoksa o kadar kısa sürede inemez.

Geri
Yukarı