Basketboldan emekli olduktan sonra bilgisayar mühendisliğinde işe başlanır mı?

• Konuyu başlatan Kckc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 348

Kckc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben 7 yıldır basketbol oynuyorum bilgisayar mühendisliği kazanıp 4 yıl sonra üniversite diplomamı alınca basketbolda bir şekilde transfer olup basketboldan para kazanmaya başladım. Basketboldan emekli olduktan sonra bilgisayar mühendisliği diplomam olduğu için bir şirkette işe girip çalışmaya başlayabilir miyim? (Umarım derdimi anlatabilmişimdir)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben 7 yıldır basketbol oynuyorum bilgisayar mühendisliği kazanıp 4 yıl sonra üniversite diplomamı alınca basketbolda bir şekilde transfer olup basketboldan para kazanmaya başladım. Basketboldan emekli olduktan sonra bilgisayar mühendisliği diplomam olduğu için bir şirkette işe girip çalışmaya başlayabilir miyim? (Umarım derdimi anlatabilmişimdir)
Diploma yanabilir.

3'lük atmayı hemen bekliyorsan o iş yaş, ne kadar uzak kaldıysan öğrendiklerini hatırlayıp, üstüne koyman gereken neyse (sektörüne göre araştırıp belirleyip) başlayabilirsin.

Çok zor, bilginiz eskidi ve tecrübeniz de yok. En azından bir süre kendinizi geliştirmelisiniz.

Hocam peki ikisini aynı anda yapamaz mıyım?
Acelen yoksa yapabilirsin, spor eğitimini para dönüştürüp, kalan vakitlerinde bu emek parasıyla yazılımda yönelmek istediğin yer için eğitim ve çalışmalarına ağırlık verebilirsin.

Bir bakıma sporcu olduğun için, bu disiplini sağlayabileceğine inanıyorum, zira forumda 2 kelimeyi yanyana getiremeyen veya araştıramayan çok var, sen bir tık önde sayılırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı