Baskı noozle ile beraber hareket ediyor ve kopuyor

HakanTeller

Kilopat
Daha fazla  
Ender 3 Neo cihazını dün aldım. Yaptığım baskılarda bir yere kadar düzgün devam ediyor sonrasında baskıyı yapan o kafaya noozle sanırsam adı oraya baskı yapışıyor ve o kafa ile beraber hareket ediyor veya ilk katman tavladan ayrılıyor, hangisi bilmiyorum kalibrasyonuda hata yaptığımıda düşünmüyorum. Neden olabilir bu?

IMG_5353.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabla ayarını yapın
Cura dan koda
G29; Auto Level
Ekleyin lezzetli robot tarifleri cl touch ekleme yazın youtube orda anlatıyor kodu

Hocam videoyu bulamadım linkini bulup atma şansınız var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu 7.40'dan sonra izleyin dediği gibi tabla ayarını yapın curadaki kodu ekleyin. Curada ender 3 V2 profili kullanıyorum.
Veya Reddit'te ender 3 Neo cura profil ayarı deyip onu da kullanabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunun yanında deneme filamenti kötü oluyor kailteli filament alıp test edin ve filament alaklı videolar var filament doğru ayar bulmayla ilgili.

Doğru ayar ve doğru kalibrasyonla çok kaliteli baskı alabilirsiniz.
Baskı kalitesi önemli değil hızlı olsun diyorsanız.

Videodaki ayarları yapıp curada yeni profile kaydedin.

Yeni konular

Geri
Yukarı