Başlangıç motoru önerisi

Pablo1

Centipat
Daha fazla  
Motora yeni başlayacağım. 16 yaşındayım. Boyum 180, kilom 75. Hiç tecrübem olmadı maalesef.
•Honda CBR 125R
•Yamaha MT-125
•Yamaha YZF R125
Başlangıç olarak bu üçünden biriyle başlayanlar var. Hangi motorla başlamam lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
R125 denedim ve CF Moto denedim ama herkesin bakış açısı farklı ben hız seviyordum R6 aldım Yamaha çok güzel fakat Allah göstermesin tramer falan olunca oarçaları çok pahalı Honda da tam tersi konforlu ama performansı düşük ve tramer konusu ucuz cf moto arkadaşımda var memnun hergün birlikte geziyoruz ama sadece 2 kere sürdüm onun da süspansiyonları sert geldi bir tık. Dediğim gibi bir bayşyr git ve hepsini Test et.

R125 denedim ve CF Moto denedim ama herkesin bakış açısı farklı ben hız seviyordum R6 aldım Yamaha çok güzel fakat Allah göstermesin tramer falan olunca oarçaları çok pahalı Honda da tam tersi konforlu ama performansı düşük ve tramer konusu ucuz cf moto arkadaşımda var memnun hergün birlikte geziyoruz ama sadece 2 kere sürdüm onun da süspansiyonları sert geldi bir tık. Dediğim gibi bir bayşyr git ve hepsini Test et.
bayşyr derken bayi dediniz sanırım
bayşyr derken bayi dediniz sanırım
Yaşadığım yerde bayileri yok o yüzden İstanbul a gitcem.
Yardımcı olduğun için teşekkür ederim. İleride yaşım tutarsa R25 sonra r6 gibi bir hayalim var.

Yeni konular

Geri
Yukarı