Başlangıç motosikleti olarak ne alınmalı?

MUHAMMED2121

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta konuyu görüyorsunuz babam ve annemden gelen destekler ile bir motor almayı düşünüyorum. Ama süpersport bir motor almak istiyorum CBR125R, MT-125 gibi yani siz ne önerirsiniz? 125CC olarak önerilerinizi bekliyorum. (Bir de buradan motorcu abilerime ablalarıma kardeşlerime sesleniyorum ekipmansız asla binmeyin.)

Arkadaşlar başlıkta konuyu görüyorsunuz babam ve annemden gelen destekler ile bir motor almayı düşünüyorum. Ama süpersport bir motor almak istiyorum CBR125R, MT-125 gibi yani siz ne önerirsiniz? 125CC olarak önerilerinizi bekliyorum. (Bir de buradan motorcu abilerime ablalarıma kardeşlerime sesleniyorum ekipmansız asla binmeyin.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Barkın abim sana iyi rehber olacaktır. Allah rahmet eylesin bu arada. 🙏🏻

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Barkın abim sana iyi rehber olacaktır. Allah rahmet eylesin bu arada. 🙏🏻
Ahh be Barkın abim motorla beni ilk tanıştıran adam.😥 Allah Rahmet Eylesin.

Yeni öğreneceksen grenajlı motor önermem
Sağa sola yatırmalarda maddi olarak can sıkabilir
Scooter ile başlayabilirsin
Altın elbiseli adamın başlangıç motoru hakkında videosu vardı onu izleyebilirsin
Yeni başlıyoarsan Barkın abinin her videosunu izleyeblirsin öğrenebileceğin birçok şey var

İlk defa acemilik sürüşlerin ise SS motor tavsiye etmem. Kendim ilk başladığımda Mondial drift almıştım. Onunla acemiliği atlattıktan sonra motor yükseltmiştim. Sanada tavsiyem parçası ucuz motor al.

(Ekipmansız motora binmeyin. 2018 yılında sadece ekmek almaya gittim 2km mesafeye. Yakın diye ekipman takmadım. Ve kaza geçirdim. En büyük hayalim olan polisliğe gidemedim.Yakında olsa takın. )

50CC'lik scooter ile başlamak en mantıklısı motor hakimiyetine ve vites e alışman için ya da debriyajlı ucuz motor al.

Yeni öğreneceksen grenajlı motor önermem.
Sağa sola yatırmalarda maddi olarak can sıkabilir.
Scooter ile başlayabilirsin.
Altın elbiseli adamın başlangıç motoru hakkında videosu vardı onu izleyebilirsin.
Yeni başlıyoarsan barkın abinin her videosunu izleyeblirsin öğrenebileceğin birçok şey var.

Hocama katılıyorum. Videolarını izileyin. Bütün konuları anlatıyor. Çok şey öğrenirsiniz.

Başlangıç olarak supersport komik geldi bana. Vitesli küçük motor alın ondan sonra istediğinizi alın. Vitesi öğrenin.

Reis zaten scooter var sıkıntı etme vitesli kullanmayı da biliyorum bir kere 15 metre kadar 650r sürmüştüm sonra baktım kesin bir yere vuracağım ya da yan yatacağım bıraktım dedim bir daha verme anahtarı bana. Yani biliyorum ama öyle aman aman bir bilmek değil sadece scooter kullanmışlığım var 5-6 ay kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı