Çözüldü Başlangıcında askeri arabada lojmana gidip askerler ile çatıştığımız oyun neydi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mehmet Fisenk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar küçükken sürekli oynadığım bir silah oyunu vardı yardım edin her detayını vereceğim aklımdaki. Arkadaşlar yıl 2010 falan civarları olması lazım bende Arçelik bilgisayar var tabii küçüğüm. İçinde bir silah oyunu vardı. Oyun gece başlıyordu yanılmıyorsam askeri bir arabada 4-5 asker gidiyoruz. Sonra bir yere varıyoruz karşımızda askerler var lojmanlarla mı kasaba mı ne oradaki askerler ile bir fighta giriyoruz silahlı. Eski oyunlardaki mermi gitme seslerini bilirsiniz o sesten çok var düşmanları öldürünce yerden silahlarını alabiliyoruz CoD 1 falan değil oyun ama CoD 1'i anımsatıyor. Neyse oradaki askerleri temizledikten sonra bir yola gidiyoruz o yol barikatlı o barikatı bomba ile patlatıyoruz ( envanterimizden bomba secip patlatıyorduk hatırlıyorum GTA 5 silah secme ekranı gibi bir seydi sanırım ) orayı bomba ile patlatıp oradan geciyoruz yine karsımıza askerler cıkıyor onları da temizliyoruz sonra bir tank geliyor onu bir sekilde geciyorduk ondan sonra oyun gündüze dönüyordu gün doğumu gibi turuncu bir hava vardı ve sırtımızda da bir Sniper vardı oradan sonrasını hiç geçememiştim arkadaşlar. Şimdi oyun hakkında bilgi vereyim öncelikle grafikler CS Source ile 1.6 arası aynı CoD 1 gibi bir havası vardı. Oyunun menüsü CS Source'deki b ye basınca çıkan silah alma menüsüne benziyordu hatta menünün sağ tarafında şemalı bir dünya dönüyordu çizgili. Oyun askeri bir oyun Call of Duty BF'nin bütün serilerine baktım ama bulamadım yıllardır her konuya yazıyorum hiçbirinden bulamadım bir oyun bu kadar zor olmamalı sizlere güveniyorum arkadaşlar her türlü soruyu sorabilirsiniz çünkü bu oyun benim için çok önemli.

Çözüm
Conflict: Desert Storm 1-2, Conflict: Vietnam ya da Conflict: Global Ops.

Muhtemelen de Conflict: Desert Storm, bölüm tahmini olarak da Cavalry Charge diyorum. Tanklar, barikat patlamalar, araçla baskınlar, GTA benzeri silah seçim menüsü, eski grafikler... Conflict serisi ya bu eğer bahsedilen oyun TPS ise.
Operation Flashpoint: Red River olma ihtimali yüksek bence. Buyurun bir göz atın bölümlere. Anlattıklarınızla en yakın bu geliyor aklıma. Oynamadıysanız da oynamanızı tavsiye ederim, eski ama güzel oyundur :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Operation Flashpoint: Red River olma ihtimali yüksek bence. Buyurun bir göz atın bölümlere. Anlattıklarınızla en yakın bu geliyor aklıma. Oynamadıysanız da oynamanızı tavsiye ederim, eski ama güzel oyundur :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Alakası yok hacı bu değil

Wolfenstein (2009) olmalı. Güzel oyundu.

Wolfenstein (2009) olmalı. Güzel oyundu.

Hayır alakası yok , gariptir ki hala oyunu bulamadık...

Muhtemelen de Conflict: Desert Storm, bölüm tahmini olarak da Cavalry Charge diyorum. Tanklar, barikat patlamalar, araçla baskınlar, GTA benzeri silah seçim menüsü, eski grafikler... Conflict serisi ya bu eğer bahsedilen oyun TPS ise.

Çözüm

İşte aradığım oyun , gerçekten süpersin sonunda buldum. Kral adamsın , gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı