Başlangıcında kalede savaş olan oyun

2007 de geçtiğine emin misiniz oyunun.

Evet son kararım.
Merhabalar. Ben küçük yaştayken babamın oynadığı bir oyun vardı oyunun başlangıcında bir kalede savaş vardı, biz de dağlık bir alanda at ile kalenin herhangi bir girişine doğru gidiyoruz bu fragman bölümünü geçtikten sonra oyun kontrolü bize veriliyor ve 3 adet mario gibi küçük aşırı küçük adalar var, sırayla onları geçip kaleye geçiyoruz. Sonra bir yere tırmanıp kılıçlı adamlar gelip bizimle savaşıyorlar. Duvarlardan yürüyoruz yol olmayan yerlerde yerden doğan kemik adamlar var. Sonlara doğru ise kırmızılı bir boss vardı. Hatırladıklarım bu kadar. Oyunun ismini hatırlayan varsa söylerse çok sevinirim. İyi forumlar :)

Burayı belki tekrar okursanız aklınızda canlanabilir eğer oynadıysanız ya da biliyorsanız.

Oyun 2D mi 3D mi? Fpw mi tpw mi? Biraz daha açıklayıcı yazarsanız belki bulabiliriz.
3d fps oyunu
Kasaba gibi yerlerde geçmiyor kalenin içinde karşımıza çıkan kılıçlı adamları ve iskeletkli adamlar çıkıyor onları falan öldürüyoruz yerlerde su oluyor karakterin saçlar uzun.

3d fps oyunu
Kasaba gibi yerlerde geçmiyor kalenin içinde karşımıza çıkan kılıçlı adamları ve iskeletkli adamlar çıkıyor onları falan öldürüyoruz yerlerde su oluyor karakterin saçlar uzun.
Anlattığın şeyler tamamen Prince of Persia hocam. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Link koydum hocam. İlk 5 dakikayı izleyip dönüş yapabilir misin?

25. dakikadan sonrasındaysa yerden iskeletler çıkmaya başlıyor.

Anlattığın şeyler tamamen Prince of Persia hocam. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Link koydum hocam. İlk 5 dakikayı izleyip dönüş yapabilir misin?

25. dakikadan sonrasındaysa yerden iskeletler çıkmaya başlıyor.
sanırsam bu arama motoruna bunu yazınca başka oyun gibi gözüküyor hiç videolara bakmak gelmedi aklıma ama gene böyle gösteriyordu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı