Başlangıçta monitörün alt kısmında yatay çizgiler çıkıyor

RetroHead

Decapat
1-2 haftadır oluyor bu sorun. AOC marka monitör kullanıyorum, AOC ve MSI yazılarında sorun yok açılırken fakat Windows açıldığında başlat çubuğundan sağ alttaki saat yerine kadar yatay çizgiler çıkıyor 10 saniye sonra kayboluyor. Fareyi hareket ettirdiğimde de çizgilerde hızlanma oluyor gibi hissediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1-2 haftadır oluyor bu sorun. AOC marka monitör kullanıyorum, AOC ve MSI yazılarında sorun yok açılırken fakat Windows açıldığında başlat çubuğundan sağ alttaki saat yerine kadar yatay çizgiler çıkıyor 10 saniye sonra kayboluyor. Fareyi hareket ettirdiğimde de çizgilerde hızlanma oluyor gibi hissediyorum.
Çizgilerin Fotoğrafını atabilir misin?

Aynı sorun 1 yıldır bende de var monitör viewsonic vx2458 c-mhd. 1 kere götürmüştüm vatana garanti için ekran kartındadır deyip geçiştirdiler. ama ekran kartında problem yokmuş. Üşenmezsem garantiye götürcem.

Aynı sorun 1 yıldır bende de var monitör viewsonic vx2458 c-mhd. 1 kere götürmüştüm vatana garanti için ekran kartındadır deyip geçiştirdiler. ama ekran kartında problem yokmuş. Üşenmezsem garantiye götürcem.

Garantiye tekrar götürdüm. Servise gönderdiler. Servisten arayıp bozuk olduğu ellerinde aynı modelin olmadığını ve daha yeni modelini gönderebileceklerini söylediler bende onayladım. Şuanda elimde viewsonic vx2458 c-mhd yerine viewsonic vx2468 pc-mhd var. Ve bu yeni gelende 1 pikselinde bozukluk var ve 1 pikselinde olduğu için ürünü değiştirmiyorlar. Ve arkada hoparlör için delik bırakmamışlar ve çıkan ses perdeli geliyor.

Merhaba noc marka kavisli bir monitörüm var bugün bende de başladı bu sorun garanti bitti benim sanırım ne yapmak lazım düzelmesi için.

Geri
Yukarı