Başlat Menüsüne Kısayol Ekleme?

231981

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar. Resmini eklediğim yere oynadığım oyunların kısayollarını nasıl koyabilirim acaba? Sürükle bırak yöntemi ile olmuyor. Bir de orada ki simgeler gibi orta büyüklükte eklemek istiyorum yardımcı olabilir misiniz? Windows 10 Pro 1909 kullanıyorum.

2020-02-23_03-12-01.jpg

Yeni eklediğiniz simgelerle işaretlediğiniz alandaki simgeler arasındaki farkı bir anlayabilsem. Kutucuğun içindeki simge boyutundan bahsediyorsanız onu bilmiyorum.

Zaten o kısımda ki gibi eklemişsiniz. Asıl yapmak istediğiniz nedir ? Ben arada fark göremiyorum :)

Hocam dikkatli bakın eklediğim oyun simgeleri küçücük ve etrafı mavi ben o kutunun tamamen simge şeklinde olmasını istiyorum.

Bu videoda ki gibi mesela;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni eklediğiniz simgelerle işaretlediğiniz alandaki simgeler arasındaki farkı bir anlayabilsem. Kutucuğun içindeki simge boyutundan bahsediyorsanız onu bilmiyorum.

Hocam dikkatli bakın eklediğim oyun simgeleri küçücük ve etrafı mavi ben o kutunun tamamen simge şeklinde olmasını istiyorum.

Bu videoda ki gibi mesela;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gece gece beynimi yaktın bunların kenarları mavi işaretlediklerim gibi olsun diyorsun işaretlediklerininde kenarları mavi. Arada bi kart oyunu ile netflix var onun gibi olsun istiyorsun herhalde. Bunu anlatmak bu kadar zor olmamalı :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı