Bass kulaklık önerisi

Bütçe
-

Talhaokte

Kilopat
Daha fazla  
Bütçe sınırsız arkadaşlar, müzik için istiyorum, maksimum bütçe ile bass aşığı ve sanki yanında kolon varmış gibi o bassı hissedirecek kulaklık arıyorum, 1 kulak içi 1 kulak dışı öneri yapabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar kullanımı için alınacak ise Razer öneririm kesinlikle pişman olmazsınız. Eğer günlük kullanım ise beats Studio 3 tercih edebilirsiniz.

Bütçe sınırsız arkadaşlar, müzik için istiyorum, maksimum bütçe ile bass aşığı ve sanki yanında kolon varmış gibi o bassı hissedirecek kulaklık arıyorum, 1 kulak içi 1 kulak dışı öneri yapabilirseniz sevinirim.
Bass'ı bende çok severim adeta bende aşığımdır. Ama kulaklık açısından bildiğim kadarıyla JBL'in kulaküstü kulaklığı güzel. Onun dışında birkaç kulakiçi kulaklık da vardı. Philips'in bass boosted kulaklıkları vardı. Bir araştırın derim. Hepsiburada'da falan araştırın.

Bass'ı bende çok severim adeta bende aşığımdır. Ama kulaklık açısından bildiğim kadarıyla JBL'in kulaküstü kulaklığı güzel. Onun dışında birkaç kulakiçi kulaklık da vardı. Philips'in bass boosted kulaklıkları vardı. Bir araştırın derim. Hepsiburada'da falan araştırın.
Hocam JBL hangi modeli? Eğer T500BT diyorsanız o kötü. Arkadaşa Q10 önerecektim ama bütçe sınırsızmış, daha iyisini bulabilir. Yine de incelememi bırakayım belki bakmak istersiniz:

1610781943795.png

Bunu buldum. Bir bakabilirsiniz. 4,6 puan almış. Diğer şeylere de baktım ancak tahmin ediyorum en çok bunu beğeneceksiniz kulakiçi kulaklıkta.
Hocam JBL hangi modeli? Eğer T500BT diyorsanız o kötü. Arkadaşa Q10 önerecektim ama bütçe sınırsızmış, daha iyisini bulabilir. Yine de incelememi bırakayım belki bakmak istersiniz:
Hocam hani herkesin kafasında olan mavi kulaklık var ya :) . Arkadaşlarım çok iyi falan diyor. Bizzat kullanmadım ama iyi diyorlar sayın hocam. Ben Bass ihtiyacımı UE BOOM cihazımla idare ediyorum. Baya etrafı falan titretiyorum bass güçlendirici ile. Hoparlör bakarsanız UE BOOM cihazları bass açısından iyidir.

Doğrudur hocam bir ara devlet dağıtmış gibi herkesin kullandığı kulaklık o. :D

Eki Görüntüle 838166
Bir arkadaşım vardı sayın hocam. Bunu kulağına takıyordu derste falan kulaklığın çeşitli yerleriyle oynuyordu. Neyse bir gün aksiyon olsun diye kapişyonunu kapatıp kulağına taktı. Ders de kitap okuma dersiydi. Hiç unutmuyorum seside fullemiş. Ortam sessiz olunca öyle bir duyuluyordu ki ses. Hoca bas bas bağırıyor kimden geliyor bu diye. Bizim eleman daha olayın farkında bile değildi.

En sonunda yakalandı :) .

Arkadaşlar öneriler ve araştırmam sonunda kulakdışı olarak, Beats Solo Pro Wireless,. kulakiçi olarak da, Beats Powerbeats Pro kulaklıkları alanındaki en iyiler sanırsam, konudan bağımsız olarak, apple airdpods ve airdpods pro kulaklıkları nasıldır? Muhtemelen o fiyata beats powerbeats çok daha iyidir ama diğerlerinden ve fiyatından bağımsız olarak nasıldır?

Yeni konular

Geri
Yukarı