Bass'ı güçlü Bluetooth hoparlör önerisi

Makaleler
8
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde Ultimate Ears'ın boom 2 modelinde bir hoparlörü var. Bass'ı açıkçası bence güzel ama yine de daha da güçlü Bass'lı bir hoparlör almak istiyorum. Önerileriniz neler olur?
Fiyat olarak sanırsam maksimum 1500 TL'ye çıkabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bass istiyorsanız JBL den başka markaya bakmayın. En son çıkan şu model (JBL Charge 5 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Mavi) güzel, alınabilir.

Onun haricinde bu modellere de bakılabilir;
Teşekkürler.

Diğer frekans aralıklarında da (1K-16K yani daha çok tiz seslerde) beni üzmesini istemiyorum. Herhangi bir olumsuzluk yaratır mı önerdikleriniz?

Teşekkürler.

Diğer frekans aralıklarında da (1K-16K yani daha çok tiz seslerde) beni üzmesini istemiyorum. Herhangi bir olumsuzluk yaratır mı önerdikleriniz?
Şahsen bu tarz hoparlörler hakkında pek bilgim yok, izlediğim videolar ve okuduklarıma göre yorum yaptım. Kulak üstü yada içi kulaklık olsa yardımcı olabilirdim :D.

JBL GO 2 var bende. Bass'ını duyunca inanamadım, sesi zaten evin her yerine fazlasıyla yayılıyor ses sistemi gibi. Bass'ı da bir o kadar vurucu, o kadar küçük şeyden o bass ve ses nasıl çıkıyor diyorsunuz. Eğer bu böyleyse @Odyofil hocamın önerdiği kesinlikle tatmin edecektir.

Geri
Yukarı