Başta küçümsenen ileride güçlenen anime önerisi

Son düzenleme:
Hocam One Punch Man sayılmaz bence çünkü Saitama çok güçlü olarak başlıyor anime. Güçlendiği sürecin az bir kısmı gösteriliyor ama Genos bu konuya girebilir.

Hocam animesi yok galiba mangasını mı tavsiye ettiniz?
Bütün anime boyunca küçümsenip sürekli insanları şaşırttığı için söylemiştim. Haklısınız.

Dostum bana göre hepsi saçma attack on titanı öneririm al sana fragmanı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sana basit konu gibi gelecek ama her şey yavaş yavaş derine iniyor saçma gelecek yaw bu titan niye böyle yaptı falan diyorsun 5-10 bölüm sonra anlıyorsun muhtemelen ban yiyeceğim yazım hatası yaptım ama düzeltmeye üşeniyorum

Dostum bana göre hepsi saçma attack on titanı öneririm al sana fragmanı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sana basit konu gibi gelecek ama her şey yavaş yavaş derine iniyor saçma gelecek yaw bu titan niye böyle yaptı falan diyorsun 5-10 bölüm sonra anlıyorsun muhtemelen ban yiyeceğim yazım hatası yaptım ama düzeltmeye üşeniyorum.

Zaten attack on titan izliyorum 2.sezon 1.bölümdeyim.

Sanırım aradığın tür; baş karakter güçsüz başlayıp güçlendiği tarzda anime istiyorsunuz.
Tate no yuusha no nariagari (favorim)
Black Clover.
arifureta shokugyou de sekai saikyou
MY Hero academia.
dungeonni deai WO motomeru no wa machigatteiru darou ka
Dxd serisi ama bence izleme ecchi pişmanlıktır.
ınfinite dendrogram (bence pek iyi bir anime değil ama bir bakın.)
ıtai no wa ıya nano de bougyoryokuni kyokufuri shitai to omoimasu (tate no yuusha, arifureta ve sao karışımı bir anime ben izlerken sıkılmadım.)
owari no seraph.
shinchou yuusha: Kono yuusha ga ore tsueee kuseni shinchou sugiru (bu anime normalden farklı olarak baş karakter acı ve öfkeyle kavrulup güçlenmiyor burada kendisi savaşmadan önce rakibinden kat kat güçlenecek şekilde antrenman
yapıyor... İzlemesi eğlenceli.)
kimetsu no yaiba (istediğinize tam uymuyor ama bakın yine de)

Kill la kill.

MY Hero acedemia listede var zaten teşekkürler yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı