Bataryası ve kamerası iyi olan telefon önerisi

TEMMIES

Femtopat
Daha fazla  
Telefon almaya karar verdim. Ama bende kamera ve batarya çok önemli. Bilginiz var mi? Samsung olur, Apple olur başka şeyler de olur.

Hocam aynı şeyleri bende zamanında çok araştırdım. Kamera ve batarya. Gittim A52 aldım 1 aylık kullanıcısıyım :) kamerası mükemmel. Bataryası 90 Hz ekranda iken 8*9 saat ekran süresi veriyor 60 Hz de iken 10 *11 saat uyuyorsa kriter sana kesinlikle öneririm A52'yi. Bu arada bütçe belirtmemişsin ama olsun önerdim :)

Hocam aynı şeyleri bende zamanında çok araştırdım. Kamera ve batarya. Gittim A52 aldım 1 aylık kullanıcısıyım :) kamerası mükemmel. Bataryası 90 Hz ekranda iken 8*9 saat ekran süresi veriyor 60 Hz de iken 10 *11 saat uyuyorsa kriter sana kesinlikle öneririm A52'yi. Bu arada bütçe belirtmemişsin ama olsun önerdim :)
Çok teşekkür ederim gayet mükemmel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon almaya karar verdim. Ama bende kamera ve batarya çok önemli. Bilginiz var mi? Samsung olur, Apple olur başka şeyler de olur.
Bence net Samsung Galaxy M31S. Kendim kullanıyorum özellikle gece modu çok başarılı. Zaten 6000mAh telefon. Genellikle şarj aletini kaybediyorum 4 günde bir şarj ettiğimden.

Dün A52 aldım kız arkadaşıma. Çok üst seviye değil ama kamerası çok güzel. Birde M52 var sanırsam, onun bataryası bi tık daha iyimiş.

A72 şu an Hepsiburada üzerinde indirimde hocam, alabilirsiniz.
Bir ara elime geçmişti, gerek batarya gerek kamera gerek ekran olarak pişman etmez.
Eğer bütçeniz biraz daha yüksek olsaydı iPhone 11 veya üstü alın derdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı