Batman Arkham City GOTY Türkçe Yama

fayzdak1ng

Hectopat
Daha fazla  

capsule_616x353.jpg

Oyunu bilmeyen yoktur. Son dönemde bu oyunun yamalarında eksiklikler gördük ve tekrardan yeni grup , yeni nefes olarak bizler SoloqYama olarak tamir etmeye karar verdik umarım bu yolda başarılı şekilde ilerleriz...

Proje Yöneticisi

fayzdak1ng

Çevirmenler

fayzdak1ng

Old But Good

Yazılım

CidQu

Test

..............

unknown.png

Bu yamayı tamir ettikten sonra Batman Arkham Knight yamasını da tamir edip eksiklerini giderseniz çok güzel olur. Batman Arkham Knight yamasında DLC'ler bulunmuyor ve bazı yerlerde yamanın Rusça cümlelere dönüştüğü ve saçmaladığı söyleniyor.

Teşekkürler. Batman Arkham serisine girmek istiyorum ancak 2 oyunda yamalarda olan sıkıntı (özellikle Epic Games sürümleri) bir türlü girmemi engelliyor. Sizin tamir ettiğinizi duyunca mutlu oldum. Umarım 2 oyunun da yaması bir anca önce tamir edilir de seriye girmek isteyen arkadaşlar olarak girebiliriz. Yama çalışmalarında kolay gelsin. Kalıcı ve sevilen bir çeviri grubu olmanız dileğiyle.

Teşekkürler. Batman Arkham serisine girmek istiyorum ancak 2 oyunda yamalarda olan sıkıntı (özellikle Epic Games sürümleri) bir türlü girmemi engelliyor. Sizin tamir ettiğinizi duyunca mutlu oldum. Umarım 2 oyunun da yaması bir anca önce tamir edilir de seriye girmek isteyen arkadaşlar olarak girebiliriz. Yama çalışmalarında kolay gelsin. Kalıcı ve sevilen bir çeviri grubu olmanız dileğiyle.
soloqyama.site den takip edebilirsiniz yaptığımız yapacağımız projeleri. Ama batman serisindeki hataları eksiklikleri bitireceğimizden emin olabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1382656

Oyunu bilmeyen yoktur. Son dönemde bu oyunun yamalarında eksiklikler gördük ve tekrardan yeni grup , yeni nefes olarak bizler SoloqYama olarak tamir etmeye karar verdik umarım bu yolda başarılı şekilde ilerleriz...

Proje Yöneticisi

fayzdak1ng

Çevirmenler

fayzdak1ng

Old But Good

Yazılım

CidQu

Test

..............

Eki Görüntüle 1382658
Bir tarih belirtebiliyor musunuz acaba?

Geri