Çözüldü Batman: Arkham Knight açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

MoonBlood

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Epic Games üzerinden Batman: Arkham Knight oyununu indirip çalıştırmak istediğim zaman resimde gösterdiğim hatayı alıyorum. Herhangi bir yama vs kurmadım. Dosya doğrulama yapıp denedim yine aynı hatayı veriyor. Web üzerinden herhangi bir çözümünü bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
PC özellikleri:
Anakart: Gigabyte B450M S2H.
İşlemci: Ryzen 5 3600.
Ekran kartı: MSI GTX1660s Gaming X
RAM: Corsair Vengeance RGB Pro 2x8 3600MHz.
SSD: Samsung 970 EVO Plus 500GB.

Ekran Alıntısı.PNG

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    153,5 KB · Görüntüleme: 223
Çözüm
Steam\steamapps\common\Batman Arkham Knight\Binaries\Win64 klasöründeki PhysXDevice64.dll dosyasını PhysXDevice64.dll_old olarak değiştirin.

Attığım linklerin alttakinde böyle bir ifade var.
Yazdığınız şekilde düzelttim fakat değişmedi. Steam versiyonu için o çözüm geçerli olabilir belkide.
Bazen virüs programları, Windows Güvenliği vs. bazı dosyalara etkileşimi engelliyor, dosyayı silmiyor ama o dosyanın çalışmasını engelliyor öyle bir durum da olabilir
Windowsun kendi virus programını kullanıyorum. Tüm korumaları kapatıp tekrar yönetici olarak çalıştırmayı denedim maalesef durum aynı.
DDU ile sürücüyü kaldırıp yenisini yükleyin. Sürücü hatası gibi duruyor.

Söylediğiniz şekilde sürücüyü kaldırıp yükledim normalde geforce experience otomatik yüklemesi gerekirken 30.03.2021 tarihinde gelen güncellemeyi yüklememiş. Teşekkürler <3

Steam\steamapps\common\Batman Arkham Knight\Binaries\Win64 klasöründeki PhysXDevice64.dll dosyasını PhysXDevice64.dll_old olarak değiştirin.

Yazdığınız şekilde düzelttim fakat değişmedi. Steam versiyonu için o çözüm geçerli olabilir belkide.
Bazen virüs programları, Windows Güvenliği vs. bazı dosyalara etkileşimi engelliyor, dosyayı silmiyor ama o dosyanın çalışmasını engelliyor öyle bir durum da olabilir
Windowsun kendi virus programını kullanıyorum. Tüm korumaları kapatıp tekrar yönetici olarak çalıştırmayı denedim maalesef durum aynı.

Söylediğiniz şekilde sürücüyü kaldırıp yükledim normalde geforce experience otomatik yüklemesi gerekirken 30.03.2021 tarihinde gelen güncellemeyi yüklememiş. Teşekkürler <3

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı