Batman Arkham Knight mini inceleme

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Sadece bir oyun mu, yoksa bir şaheser mi ?
Bir oyun insanı ağlatma noktasına getirip, sonra da gülümsetmesini bu kadar güzel yapmamalı.
İyi ki Türkçe yama var.

Barbara'nın ölmesi çok ama çok üzdü :(.

Bence hikaye sunumu olarak City daha başarılı ama Knight da kötü değil.
City'i oynama fırsatım oldu ama inanır mısın grafiklerinden dolayı pek sevmedim.
Arkham Origin ise grafikten kazandı ve tatmin etti. Bu çok yanlış bir tutum ama, ben hiç şans tanımadım.

Hatırladığım kadarı ile optimizasyonu ilk çıktığında rezaletti, bilgisayarda da en yüksek FPS 30 olarak sınırlandırılmıştı. Düzeltmiş olsalar da şu anda bile optimizasyon sıkıntıları var diye biliyorum. Onun haricinde oynanış videolarında güzel duruyor oyun. Keşke spoilerlı yazıyı okumasaydım, belki oyunu oynardım. :D

Hatırladığım kadarı ile optimizasyonu ilk çıktığında rezaletti, bilgisayarda da en yüksek FPS 30 olarak sınırlandırılmıştı. Düzeltmiş olsalar da şu anda bile optimizasyon sıkıntıları var diye biliyorum. Onun haricinde oynanış videolarında güzel duruyor oyun. Keşke spoilerlı yazıyı okumasaydım, belki oyunu oynardım. :D
Ben Vega 8 ile oynuyorum. Ayarlarım şu;
Çözünürlük 720p,
Doku kalitesi Yüksek,
Gölge kalitesi Düşük,
Ayrıntı seviyesi Yüksek,
Motion Blur Açık.

Bu ayarlar ile akıcı ve güzel bir oynanış elde ediyorum.
Bitireceğim bu gece. Ama yan görevleri yapmam. Enigma'dan gına geldi artık.

İlk çıktığında o kadar kötüydü ki satıştan kaldırıldığı bir dönem olmuştu diye hatırlıyorum. Oyunun esas süprizbozanı o değil, bence şans verebilirsin.

İlk çıktığında o kadar kötüydü ki satıştan kaldırıldığı bir dönem olmuştu diye hatırlıyorum. Oyunun esas süprizbozanı o değil, bence şans verebilirsin.
Ben Vega 8 ile Orta-Yüksek ayarlar ile akıcı oynuyorum ve oynanış olarakta FPS drop ya da pikselleşme gibi durum yaşamadım.

Ben Vega 8 ile Orta-Yüksek ayarlar ile akıcı oynuyorum ve oynanış olarakta FPS drop ya da pikselleşme gibi durum yaşamadım.
Ben de en son oynadığımda performans sorunu yaşamamıştım, çıkışında sorunluydu sonradan toparladılar. Sadece bir dönem kopya koruması yüzünden oyuna giremediğim olmuştu, o da kısa sürede giderildi. (Batman Arkham Knight açılmıyor - Technopat Sosyal) İndirimde olduğunda alınabilecek en iyi oyunlardan biri.

Geri
Yukarı