Batman Arkham Knight vs Marvel's Spider-Man Remastered

Bir kere Batman Arkham Knight diyen kesinlikle oyunlardan anlamıyordur. Spider-Man hem oynayış hem hikaye hem mekanik açısından Arkham Knight'a göre daha iyi bir oyun. Batman Arkham City ise hikaye olarak ikisinden de daha iyi bir oyun.

Hocam Batman hayranıyım diye niye birden oyundan anlamaz oldum.

Bir oyunu sevip sevmemeniz size kalmış fakat insanları oyun zevkinden yoksunmuş gibi yorumlamanız çok büyük terbiyesizliktir, saygısızlıktır.
Öncelikle ben iki oyunu da oynadım ve bitirdim. Burada gördüğünüz üzere(umarım) oyunu sevmediğimi söylemedim. Belirtmek istediğim Spider-Man hem oynayış hem hikaye hem mekanik açısından Arkham Knight'a göre daha iyi bir oyun ve bunu ben söylemiyorum. Bu alanda çalışan oyun eleştirmenleri de benimle aynı şeyleri söylüyor.

Bir kere Batman Arkham Knight diyen kesinlikle oyunlardan anlamıyordur. Spider-Man hem oynayış hem hikaye hem mekanik açısından Arkham Knight'a göre daha iyi bir oyun. Batman Arkham City ise hikaye olarak ikisinden de daha iyi bir oyun.
Göz ardı etmek için net bir sebep. Kimilerine göre oyunu farklı gözle bakabilir veya yorum yapabilir ancak hakaret niyetiyle nitelendirmeniz çok yanlış.

Konuya gelirsek, kararsız diyeceğim. Çünkü Arkham Knight 2015 yıllarında çıkmış olup o zamanlardaki kullanılan grafik ve oyun motoru ile Exclusive oyunu olan Spider-man arasında dağlar kadar fark var. Ancak hikaye zenginliği açısından birebir kapışır diyebilirim.

Öncelikle ben iki oyunu da oynadım ve bitirdim. Burada gördüğünüz üzere(umarım) oyunu sevmediğimi söylemedim. Belirtmek istediğim Spider-Man hem oynayış hem hikaye hem mekanik açısından Arkham Knight'a göre daha iyi bir oyun ve bunu ben söylemiyorum. Bu alanda çalışan oyun eleştirmenleri de benimle aynı şeyleri söylüyor.
Hangi oyun eleştirmeni Batman iyidir diyen oyunlardan anlamıyordur diye bir paylaşım yapmış? Evde sürekli ortalığı karıştırmak için asılsız beyanlarda bulunan görümceler gibi yorumlar yapıp güzelim konuda neden tartışma yaşatıyorsunuz?

Hangi oyun eleştirmeni Batman iyidir diyen oyunlardan anlamıyordur diye bir paylaşım yapmış? Evde sürekli ortalığı karıştırmak için asılsız beyanlarda bulunan görümceler gibi yorumlar yapıp güzelim konuda neden tartışma yaşatıyorsunuz?

2 kere alıntı yaptınız ikisinde ilk olarak "terbiyesiz, saygısız" ikincisinde ise "asılsız beyanlarda bulunan görümceler" gibi yorum yazan ben değilim. Sizinle tartışmam bile bir vakit kaybı maalesef.

2 Oyunuda 2 kere bitirdim. 2 side ayrı olarak güzel. Zevk meselesi öznel bir durumdur ve kişiden kişiye değişir. Ama şunu söylemeliyimki zevk olarak değil de gelişmişlik olarak Spider-Man daha sonra çıkmasına rağmen Arkham Knith önde. Zevk konusunu değerlendirmek uygun olmaz.

Geri
Yukarı