Çözüldü Batman Arkham Origins 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Batman Arkham Origins oyunu Save almıyordu, bende internetten çözümünü aramaya başladım ve Update 1 adında bir güncelleme/yama olduğunu öğrendim.
Update 1'i indirdikten sonra 0xc000007b hatası almaya başladım. Oyunu silip yükledim halen aynı hatayı almaktayım. Şu konuda belirttiğiniz dependency walker uygulamasını indirdim ve dwi dosyasını oluşturdum.
Dwi dosyası: BatmanOrigins
Sistem: Windows 8.1 Pro X64 Intel Pentium P6100 2 + 2 GB DDR3 RAM 240 GB HDD.

Son düzenleme:
Çözüm
Tamir ettiğinizden emin olduysanız görüyorum ki işe yaramamış, şöyle yapalım:

Varsa Denetim Masanızdan 2010 x64 ve x86'yı silin ve az önce indirdiklerinizi tekrar kurun.
bu dosyada hata aldım
Ekran Görüntüsü (5).png

Yeni bir rapor paylaşın bakalım. Özellikle ''a newer version'' gibi içerikli hatalarda dahi.
Yine oyundan mı?

Varsa Denetim Masanızdan 2010 x64 ve x86'yı silin ve az önce indirdiklerinizi tekrar kurun.

Çözüm
Kurdum.

Şu anda 0xc000007b hatası yok ama oyun açılmıyor. Muhtemelen crack silinmiştir.
Maalesef orjinaline 86 tl verecek kadar zengin değilim.

Son düzenleme:
Aynen dediğiniz gibi, rapor temiz görünüyor; oyunun açılmaması için bir sebep göremiyorum. Korsan olduğundan dolayıdır diyorum. Son olarak DDU ile ekran kartı sürücünüzü silip tekrar uygun, güncel sürümü kurmanızı tavsiye edebilirim ama başkaca bir tavsiyem yok. Sisteminizdeki .dll sıkıntılarını çözdük, eğer elle .dll dosyası attıysanız bir daha atmayın. 0xc7b hatası alırsanız konu açın, yardımcı oluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı