Batman Arkham Origins Bölümleri [Video]

Hayır oynamadım. Sadece City'yi ekran kartımın performansını ölçmek için indirmiştim, 1 bölüm geçmeden çıktım daha sonra oyunu sildim.

Videolarını beğenerek izliyorum. Özen gösteriyorsun. Batman'in serisini oynadım ve bunu da oynamadan durmam :)

Teşekkürler. :D

Yeni bölüm de yükledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle açıklayayım. Benim geri zekalı bir arkadaşım var, 8 Mbps sınırsız tarife kullanıyor, yaptığı tek şey YouTube'da video izlemek ve Facebook'da karı kız peşinde koşmak, büyük dosyalar yükleyen veya indiren birisi değil. Diyorum lan ne işine yarıyacak 8 Mbps sınırsız tarife, olsun kalsın diyor.

Ben de 2 tane video çekiyorum 1 tanesini onun PC'den bir tanesini de kendi bilgisayarımdan Upload ediyorum, Zuhahahah. :D

- - - Güncellendi - - -

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı