Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart (DLC) Çıktı!

Emou

Megapat
En iyi cevaplar
4
Yer
Elazığ
Batman: Arkham Origins için yeni yapılan DLC paketi satışa sunuldu.

Kendim de aldım ve gerçekten güzel yapmışlar. Zorluk seviyesi biraz yükseltilmiş ve atmosfere güzel eklemeler yapılmış.

İçinde Mr. Freeze'in de bulunduğu bu paketi oyunu alan herkesin almasını tavsiye ederim.

TTNet Playstore üzerinden satın alabilirsiniz.

Playstore.com - Türkiye'nin Dijital Oyun Platformu

KS
Emou

Emou

Megapat
En iyi cevaplar
4
Yer
Elazığ
Arkham Knight mı? Steam üzerinde 14 Ekim 2014 olarak gözüküyor.

Raşit Gönenç

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bucak-Burdur
Serinin en kötü oyunu. DLC almaya üşenmesin kimse derim. Arkham Knight'ı bekleyin.

Raşit Gönenç

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bucak-Burdur
Serinin en kötü oyunu sizce Origins'mi?
Evet. Arkham Asylum dahi, bu hikayeden daha bağlayıcı. Fikirler kişiden kişiye değişir, ama 5 sene önce yapılan şeyin aynısını, kalkıp 2014'te olduğu gibi koyarsan, hiç kusura bakmayın ben o oyuna olmuş demem.

P

pusat57

Ziyaretçi
Evet. Arkham Asylum dahi, bu hikayeden daha bağlayıcı. Fikirler kişiden kişiye değişir, ama 5 sene önce yapılan şeyin aynısını, kalkıp 2014'te olduğu gibi koyarsan, hiç kusura bakmayın ben o oyuna olmuş demem.
Bence de berbat. Bunu Sosyal'de söylemekten çekiniyordum da. Birinin daha söylemesi iyi oldu. :D

Raşit Gönenç

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bucak-Burdur
Bence de berbat. Bunu Sosyal'de söylemekten çekiniyordum da. Birinin daha söylemesi iyi oldu. :D
Fikirlerini ifade etmekte neden çekiniyorsun ki? Kimse yargılamaz merak etme. Söylemek istediklerini söyle. Kimse kimseye bir şeyi zorla beğendiremez.

Samet Akman

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Edirne
Evet arkadaşlar. Oyunlar daha piyasaya çıkmadan, bende mevcut. Ayrıca G.T.A San Adreas'ın Batman yamalısı da var.

Raşit Gönenç

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bucak-Burdur
Evet arkadaşlar. Oyunlar daha piyasaya çıkmadan, bende mevcut. Ayrıca G.T.A San Adreas'ın Batman yamalısı da var.
Sende mevcutta, nasıl mevcut? Korsan yolla ise, buraya hiç uğramamalıydın.

Yukarı