Batman Arkham Origins E3 Oynayış Videosu

arkham

Kilopat
Makaleler
51
Daha fazla  
Sonunda merak edilen en büyük şey gün yüzüne çıktı. Oyuncular tarafından şüphe ile bakılan yeni Batman oyunu özellikle Combo sisteminin değişmesi üzerine çeşitli hipotezler üretmesine üzerine WB dayanamayıp akıldaki soru işaretlerini sildi. Oyun bizim has Batman, dövüş tarzı da aynı korkmadan keyifle izleyin. İyi seyirler :)

Not: Şapkalı herif çok konuşuyor haberiniz olsun ;)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Batman : Arkham City deki dövüş hissiyatı mükemmeldi. Yani bir adamı harbi harbi dövdüğünü hissediyordun. Ancak burada gördüğüm kadarıyla hissiyat biraz azalmış gibi. Yine 720p bir video ile kesin söylenecek bir şey değil. Gelsin görelim. :)

Adamın sesinden başka ses duyamadım oyunda ama güzel olacak bence. :D

Ben demiştim size :D Evet oyun güzel olacak yani umarım :)

Batman : Arkham City deki dövüş hissiyatı mükemmeldi. Yani bir adamı harbi harbi dövdüğünü hissediyordun. Ancak burada gördüğüm kadarıyla hissiyat biraz azalmış gibi. Yine 720p bir video ile kesin söylenecek bir şey değil. Gelsin görelim. :)

En sağlıklı kararı gelince vereceğiz tabi ama o hızlı dövüş ve hissiyatı azaltmalarının sebebi Batman'nin gençlik ve acemilik zamanında geçeceği için oyun, bilerek yapmışlardır diye düşünüyorum. Diğer oyunlarda ki gibi dövüşse pek anlamı kalmazdı :)

Kevin Conroy'un seslendirmediği Batman'lar bana hiç samimi gelmiyor. Adam Batman'la bütünleşmiş bir ses bu kadar mı uyar...

Hele ki Cobblepot derken ki artisliği kimsede bulamazsın. :D Şuna bak :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı