Batman : Arkham Origins Gameplay! (HD 7770 Test!)

Bekle bekle bekle... sonunda oyun elime ulaştı. Hemen oturdum başına ve dedim ki bu oyuna bir Test videosu lazım. Bu videoya ek devam bölümleri çekmeyi düşündüm. Ancak siz ne dersiniz onu merak ettim. Devam videosu çekmemi isterseniz eğer söylemeniz düşünmemi sağlayacak. Siz çekmemi istediğiniz zaman çekmeye de bilirim. Çünkü bölümler arasında çok uzun vakitler olabilir. Boş vakitlerim kısıtlı olduğu için ne zaman oyuna girsem hemen bitirmeyi düşünüyorum. Neyse konuya dönersek gayet güzel değerler aldım. Oyun içerisinde zaten anlattım. O dahi yeterli gelecektir. İyi seyirler dilerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Devamı serilerini çek, ancak artık başlıkta ekran kartının ismini yazma.

Yok kartı test ettiğim videolar oldukları için ekran kartının ismini yazıyordum. Elimden geldiğince devamını getiririm. Yorumlar için teşekkürler bu arada. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı