Batman Arkham Origins Satın Alma

arkham

Kilopat
Makaleler
51
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere oyun 25 Ekimde çıkıyor, bilmiyorsanız da öğrenmiş oldunuz ;) Oyunu, baktığım çoğu yerde 99 TL yada 50$ olarak buldum. Almadan size sormak istedim. Daha uygun fiyata alabileceğim bir yer varsa kutulu yada key fark etmez önerilerinizi almak isterim. Malum oyun FPS falan değil yani Battlefield 4 olsa neyse al Multi at işte 64 kişi birkaç sene ama bu oyun sadece hikaye odaklı olunca 100 TL biraz fazla geldi. Batman çok sevdiğim için diğer oyunları gibi orijinal alıp destek çıkmak istiyorum.

Oyun daha düşük fiyata maalesef bulunmamakta. Yani kutulu olarak alacaksan. Onun dışında Game Key Store'u takip et derim. Fiyatı ucuz olabilir. Bu arada oyunun multiplayer'ı olacak diye biliyorum.

Oyun daha düşük fiyata maalesef bulunmamakta. Yani kutulu olarak alacaksan. Onun dışında Game Key Store'u takip et derim. Fiyatı ucuz olabilir. Bu arada oyunun multiplayer'ı olacak diye biliyorum.

Evet Multi olacak ama daha çok hikaye odaklı sende biliyorsun :)

Teşekkür ederim Recep abi bu fiyat daha uygun oldu :) Raşit dediği gibi burada da 82 TL, fark eder mi, güvenilir mi burası da?

Batman Arkham Origins Steam Key

Ucuz oyun almak istiyorsan kesinlikle Rusyadan alıcaksın fakat bazı sorunları var. Oyunları açarken VPN kulanman gerekiyor çünkü oyunlar sadece Rusya ve çevresinde çalışıyor. Ama şöyle bir örnek veriyim Call of Duty Ghosts 20$'dı önsipariş ile ve bu fiyat Steamdeki fiyatı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı