Çözüldü Batman Arkham oyunları 60 FPS'ye sabitleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xraidesu

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, geçen gün Batman serisine başlamaya karar verdim çünkü çok oynamak istiyordum. Zaten Epic'te beleş vermişti, ben de oynayayım dedim. Çıkış sıralamasına göre gitmek istedim ve ilk olarak Arkham Asylum'u indirdim ve bitirdim. 165Hz monitörüm var ve oyun boyunca 60FPS sabit oynattı oyun bana. Tamam o kadar önemli bir şey değil ama beni rahatsız ediyor. Her neyse, ilk çıkan oyun olduğu için konu açmak istemedim sonuçta eskidir diye. Şimdi 2. oyuna başladım (Arkham City), bir de ne göreyim? Yine 60FPS sabit oynattırıyor oyunu bana. Neyse, bu sorunu yaşayanlar var mı benim gibi, veya çözümü olan birisi varsa yazabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam V-Sync NVIDIA denetim masasında veya oyunda açık mı?

V-Sync yüzünden olabilir, NVIDIA denetim masasında FPS sabitleme ayarı açık olabilir.

V-Sync yüzünden olabilir.

Oyun ayarlarından özellikle V-Sync'i kapattım. NVIDIA Denetim Masası'ndan kontrol ediyorum şimdi.
Maalesef, NVIDIA Denetim masasındanda kapattım V-Sync'i bi düzelme olmadı. 🙁

Bu konu işe yarayabilir.

Bu konu işe yarayabilir.

Teşekkürler fakat benim sorunum ekran yırtılmaları değil 60FPS'ye sabitlemesi. Sanırım yapacak bir şey kalmadı ondan dolayı 60FPS oynayacağım 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı