Batman oyunları mı alınmalı, indirimler mi beklenmeli?

Yer
Mersin
Yaz sonuna kadar oyun arıyorum. 35 liram var Steam cüzdanımda. Batman oyunları indirimde. Lego ve Arkham serilerini almayı planlıyorum. Sizce planladığım Dead Cells'i ve farklı oyunları mı almalıyım yoksa Batman serileri beni üzmez mi?

Batman serisi yaklaşık 50 saat götürür bence. Dilerseniz gizli şekilde dilerseniz aksiyonla iç içe oynayabilirsiniz. Eğleneceğinizi düşünüyorum.

Şu an Batman serisini oynamaktayım(Arkham).Dead Cells hakkında bir şey bilmediğim için ne dersem yanlış olur. Ama Batman hakkında şunu söyleyebilirim ki eğer Batman serisini alırsan uzun soluklu bir seriye hazır olman gerek. Yarım bırakarak oynarsan hiçbir keyfi kalmaz serinin. Ben ilk oyunun bitirdiğim gibi ikinci oyununu indirdim ve hala oynamaktayım. Her bir oyunda seri kendi içinde gelişmekte. İlk olarak asylum oynadım şu an city oynamaktayım. Ve şunu söyleyebilirim ki City'de inanılmaz yenilikler var. Arkham serisini indirimde alıp sadece hikaye için oynarsan 1-1.5 ay boyunca bu seri seni götürür. Ama her bir oyununda tüm bulmacaları(her oyundaki bulmaca serisi 200'den fazla),yan görevler, çevreyi keşfetmek, yani kısaca tüm oyunu yüzde yüzlemek istersen tüm seri seni 2 aya yakın idare eder.

Son oyunu 'Arkham Knight' hariç hepsini oynadım. Beat'em Up türünde oyunlar seviyorsanız sizi üzmez,combat mekanikleri ve hikayeleri gerçekten güzeldir.Serinin dışında kalan ve en kötü denilen 'Origins' bile belirli bir kalite standartında bir oyundur.Dead Cells ise 'roguelike' dediğimiz türden bir oyun ve ben bu iki türü de çok seviyorum ancak Batman serisi hikayesi bittikten sonra belki sıkabilir,Dead Cells biraz daha uzun vadede doğru tercih olabilir.

Şu an Batman serisini oynamaktayım(Arkham).Dead Cells hakkında bir şey bilmediğim için ne dersem yanlış olur. Ama Batman hakkında şunu söyleyebilirim ki eğer Batman serisini alırsan uzun soluklu bir seriye hazır olman gerek. Yarım bırakarak oynarsan hiçbir keyfi kalmaz serinin. Ben ilk oyunun bitirdiğim gibi ikinci oyununu indirdim ve hala oynamaktayım. Her bir oyunda seri kendi içinde gelişmekte. İlk olarak asylum oynadım şu an city oynamaktayım. Ve şunu söyleyebilirim ki City'de inanılmaz yenilikler var. Arkham serisini indirimde alıp sadece hikaye için oynarsan 1-1.5 ay boyunca bu seri seni götürür. Ama her bir oyununda tüm bulmacaları(her oyundaki bulmaca serisi 200'den fazla),yan görevler, çevreyi keşfetmek, yani kısaca tüm oyunu yüzde yüzlemek istersen tüm seri seni 2 aya yakın idare eder.
Türkçe yama paylaşır mısın? Alıcam şimdi.

Türkçe yama paylaşır mısın? Alacağım şimdi.

Bunlar benim kullandığım Türkçe yamalar. Diğer oyunların yamalarını kullanmadığım için virüs riskiyle paylaşmak istemedim. Ama bu yamalarda herhangi bir sıkıntı yaşamadım.(Asylum yamasında bir takım sorunlar var, eğer yapamazsan yardımcı olurum)

Yeni konular

Geri
Yukarı