Batman oyunu "you must be logged to Steam to play Batman: Arkham asylum" hatası veriyor

• Konuyu başlatan YoKad
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 2B
İşletim sistemi
Windows 10

YoKad

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8
Olay şu ki Batman: Arkham asylum oyununu açmaya çalıştığımda sürekli you must be logged to Steam to play Batman: Arkham asylum hatasını veriyor ve açılmıyor oyunu herhangi bir şekilde crack indirmedim. Normal Steam'den aldım ve indirdim. Ne yaparsam düzelir?

Steam'den oyunu kütüphanenizde bulup sağ tıklayın. Açılan sekmeden Özellikler'e tıklayın. Bir Ekran karşınıza çıkacak. Çıkan ekranın sağ tarafındaki Yerel Dosyalar'a tıkaldıktan sonra Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula deyin. Muhtemelen steam_api.dll veya steam_api64.dll dosyalarında problem vardır. Başka bir çözüm aklıma gelmiyor. Yine olmazsa bilgisayarınızdan oyunu kaldırıp yeniden bilgisayarınıza indirin.

1. Steam menüsünün sol alt köşesindeki 'oyun ekle' simgesine ve ardından 'Steam olmayan bir ürün ekle'ye tıklayarak oyunu Steam kütüphanesine ekleyin.
  2. Şimdi oyunun .exe dosyasını ekleyin.
  3. Şimdi oyunu steam'den çalıştırmayı deneyin veya doğrudan .exe oyun dosyasından açabilirsiniz.

Geri
Yukarı