Battle.net hesap alırken nelere dikkat etmeliyim?

Hocam ben bu işi yapıyorum. Blizzard tarafında adamın elinde ödeme yapılan kart bilgileri varsa ki vardır, hesabı geri alır. Eğer Call of Duty hesabıysa, Battle.net hesabını alamasa bile Activision hesabını alır, senin elinde sadece oyunların mevcut olduğu boş bir Battle.net kalır (kamuflajlar vs gider). Hesap alacaksan güvenilir satıcılardan alman gerekir ancak onlar da başkalarından alıp satıyorlar. Mesela ben ve ekibim, hesabı sıfırdan açarız geliştiririz hesabın tüm bilgileri bizdedir ve o şekilde main hesaplarımızı satarız. Müşteriye ilk mail veya daha fazla mail girildiyse tüm bilgileri veririz. Bu sayede recovery durumları için ömür boyu garanti verebiliyorum. Ayrıca Gamesatış vb benzeri yerlerden ucuza Call of Duty almayın. Çünkü aradan 2 ay bile geçse bir gün hesaba girersiniz ve oyuna ödenen para bankadan geri çekilmiş olur. Bu durumda Blizzard oyunu hesaptan kaldırır ve parayı oyunu size sağlayan kişiye geri verir ki ben bu durumu yaşadım. Call of Duty oynayacaksanız ya benden hesap alın (TR için epey pahalıdır) yada direk Battle.net üzerinden alın. Hesap satışlarına bir sürü önlem geliyor. En basiti farklı bir ülkeden açılmış olan hesaplara TR telefon numarası giremiyorsunuz. Aynı şey onlar için de geçerli. Bu durumda tel no olmadığı için Warzon'a giremiyorsunuz gibi gibi. Phone verify edilmiş hesap alıyorsunuz Blizzard aniden doğrulama istiyor. Random bir numara olduğu için hesap gene patlıyor.
Peki gamesatış iade kabul ediyor mu hesabı iade edebilir miyim öyle 15-30tllik hesap değil

Satışı onayladıysanız hiç bir şeye karışmaz.
Bekleyip görmekten başka yapcak bişi yok o zaman. Satıcı iyi birine benziyordu bakalım inşallah sorun çıkmaz.

Hocam ben bu işi yapıyorum. Blizzard tarafında adamın elinde ödeme yapılan kart bilgileri varsa ki vardır, hesabı geri alır. Eğer Call of Duty hesabıysa, Battle.net hesabını alamasa bile Activision hesabını alır, senin elinde sadece oyunların mevcut olduğu boş bir Battle.net kalır (kamuflajlar vs gider). Hesap alacaksan güvenilir satıcılardan alman gerekir ancak onlar da başkalarından alıp satıyorlar. Mesela ben ve ekibim, hesabı sıfırdan açarız geliştiririz hesabın tüm bilgileri bizdedir ve o şekilde main hesaplarımızı satarız. Müşteriye ilk mail veya daha fazla mail girildiyse tüm bilgileri veririz. Bu sayede recovery durumları için ömür boyu garanti verebiliyorum. Ayrıca GameSatış vb benzeri yerlerden ucuza Call of Duty almayın. Çünkü aradan 2 ay bile geçse bir gün hesaba girersiniz ve oyuna ödenen para bankadan geri çekilmiş olur. Bu durumda Blizzard oyunu hesaptan kaldırır ve parayı oyunu size sağlayan kişiye geri verir ki ben bu durumu yaşadım. Call of Duty oynayacaksanız ya benden hesap alın (TR için epey pahalıdır) ya da direk Battle.net üzerinden alın. Hesap satışlarına bir sürü önlem geliyor. En basiti farklı bir ülkeden açılmış olan hesaplara TR telefon numarası giremiyorsunuz. Aynı şey onlar için de geçerli. Bu durumda tel no olmadığı için Warzon'a giremiyorsunuz gibi gibi. Phone verify edilmiş hesap alıyorsunuz Blizzard aniden doğrulama istiyor. Random bir numara olduğu için hesap gene patlıyor.

Son bir soru soracağım bilgili birisiniz cevaplarsanız sevinirim.
Aldığım hesapta sadece bir harcama var bu harcamada kullanılan kredi kartının ilk 5 hanesini ve son 4 hanesini biliyorum. Hesap fresh hesaptı. Oyun hiç oynanmamıştı oyunun datalarına sahibim. Hesaptaki kişisel bilgiler olarak isim adres telefon vs girilmemişti. İlk ismi fake isimdi. İlk real isim ve adresi ben doldurdum. Battletagi değiştirdim. İlk battletage ve yenisine sahibim. Blizzard'dan data talep ettim. Ödeme yapan benim ismim ve adresim gibi gözüküyor. Hesabın ilk epostasının ismini biliyorum. Satın aldıktan sonra postaya gelen bildirimin ekran görüntüsü var. Sipariş ve fiş no gözüküyor. Hesabın açılma tarihi saati vs her şey elimde. Yine de recall atabilir mi? Hesaba ben de ödeme yapmalı mıyım? Yoksa ödeme yapsam bile recall ile hala alabilir mi? Alabilse bile tekrardan benim geri alabiliyor olmam lazım değil mi bilgi üstünlüğü bende diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Bekleyip görmekten başka yapcak bişi yok o zaman. Satıcı iyi birine benziyordu bakalım inşallah sorun çıkmaz.

Aldığım hesapta sadece bir harcama var bu harcamada kullanılan kredi kartının ilk 5 hanesini ve son 4 hanesini biliyorum. Hesap fresh hesaptı. Oyun hiç oynanmamıştı oyunun datalarına sahibim. Hesaptaki kişisel bilgiler olarak isim adres telefon vs girilmemişti. İlk ismi fake isimdi. İlk real isim ve adresi ben doldurdum. Battletagi değiştirdim. İlk battletage ve yenisine sahibim. Blizzard'dan data talep ettim. Ödeme yapan benim ismim ve adresim gibi gözüküyor. Hesabın ilk epostasının ismini biliyorum. Satın aldıktan sonra postaya gelen bildirimin ekran görüntüsü var. Sipariş ve fiş no gözüküyor. Hesabın açılma tarihi saati vs her şey elimde. Yine de recall atabilir mi? Hesaba ben de ödeme yapmalı mıyım? Yoksa ödeme yapsam bile recall ile hala alabilir mi? Alabilse bile tekrardan benim geri alabiliyor olmam lazım değil mi bilgi üstünlüğü bende diye düşünüyorum.
Sizde her bilgi mevcut. Muhtemelen sorun olmayacaktır.

Bekleyip görmekten başka yapacak bir şey yok o zaman. Satıcı iyi birine benziyordu bakalım inşallah sorun çıkmaz.

İstediğin her şeyi yap dostum yine de isterse hesabı geri alır adam.

Konudan uzak kalmışım, kendi yaşadıklarımı anlatayım. Yabancı bir siteden 10euroya CoD cw almıştım oyunu daha indiremeden hesap gitti. Sonrasında direkt siteye mesaj attım ve bütün bilgileri bana verse, değiştirme imkanım olsa bile hesabını geri alabiliyor ben bunu yeni araştırıp öğrendim. Hesap da sonuçta elimde olmadığı için iade istiyorum demiştim ve 2-3 gün içerisinde bana parayı geri yollamışlardı fakat bakiye olarak. Ben de CS:GO'da skin almıştım. CoD Cw'yi de çok oynamak istediğimden Rus hesap açıp cw ve MW'yi aldım sonra da Türkiye'ye getirdim hesabı. Bu konu hakkında bir sürü video ve Technopat'ta rehber var fakat hala yapılabilir mi onu bilmiyorum. Yapalı 1 yıla yakın olmuştur herhangi bir sorun ile karşılamadım.

Geri
Yukarı