Battle.net ileride yerel fiyatlandırmayı bırakır mı?

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Evet, yerel fiyatlandırma geldi sonunda ancak CoD oyunlarını kimse almazsa yerel fiyatlandırmayı bırakırlar mı? Böyle bir şey olabilir mi? Ya da dolar çok yükselirse.

Bir şeyi getirdiyse niye geri alsınlar ki? En fazla kuru yükseltirler o kadar. Battle.net şu an 10€ üzerinden alıyor kuru yanlışım yoksa.

Bilmiyorum belki kimse almıyor diye geri alırlar kafama takıldı ya Steam'deki firmalar (Rockstar EA) falan onlar da alırsa ne yaparız. Bizim gibi olan ülkelere yapıyorlar mı?
Hocam sıkıldım artık yazmak istiyorum ben bu işi çok kafaya taktım kafam dağılsın diye oynuyorum ya ileride ayrı kalırım diye korkuyorum bir yardım eder misiniz dolar 30 40 TL olur oyun alamazsam yerel fiyatlandırma yapmazlarsa ya da ücretsiz oyunlar paralı olursa diye endişeliyim yardım eder misiniz nasıl düşüneyim?
Bir şeyi getirdiyse niye geri alsınlar ki? En fazla kuru yükseltirler o kadar. Battle.net şu an 10€ üzerinden alıyor kuru yanlışım yoksa.
Türkiye pazarı büyük ama artık fakirlikten bir şey alamıyor millet lost case gibi bi hal aldı ülke.
Bence bırakmazlar, dolar üzerinden daha az alan olur.

Son düzenleme:
Bilmiyorum belki kimse almıyor diye geri alırlar kafama takıldı ya Steam'deki firmalar (Rockstar EA) falan onlar da alırsa ne yaparız. Bizim gibi olan ülkelere yapıyorlar mı?
Hocam sıkıldım artık yazmak istiyorum ben bu işi çok kafaya taktım kafam dağılsın diye oynuyorum ya ileride ayrı kalırım diye korkuyorum bir yardım eder misiniz dolar 30 40 TL olur oyun alamazsam yerel fiyatlandırma yapmazlarsa ya da ücretsiz oyunlar paralı olursa diye endişeliyim yardım eder misiniz nasıl düşüneyim?
Çok takılmayın bence. Bir şeyi getirdilerse geri alınması için değildir. Daha fazla kafa yorarsanız aşağıdaki gibi olursunuz.

Screenshot_2022-05-22-21-18-12-65_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg

Geri
Yukarı