Battle.net indirme duraklatılma problemi

Suna Suna

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığım gibi Warzone güncellemem sürekli duraklatılıyor, dosya büyük olduğu için indirmeyi başlatıp PC başından kalkıyorum ama her baktığımda indirme duraklatılmış oluyor, bu hata olmasaydı şimdiye kadar oynuyor olurdum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Merhaba dostum. Aynı sorun bende de vardı çok uyuz bir şey. Zaten hep böyle şeyler beni bulur 😀 sinir edici ben çözümünü Battle.Net'in ayarlarının içinde Downloads kısmından çözdüm. Görseli buraya ekliyorum ayarlarını kontrol edebilirsin. Başka çözüm bilmiyorum Battle.net kısmında Support kısmından destek talebi açıp sorununu anlatabilirsin.
Ekran Alıntısı.PNG

Bütün ayarlarım senin ayarlarin ile aynı görünüyor, Çözüm işlemini anlatabilir misin?
Valla dostum çok bir şey yapmadım. Aynı senin gibi sürekli duraksıyordu güncelleme. Allah bilir kaç kez battle.net 'i silip yüklemişimdir. Silip yüklemeyi deneyebilirsin veya Support 'dan Ticket oluşturmayı deneyebilirsin. Veya attığım görüntüde indirme hızı yazan kısım "100"KB/s' ı 0 yaparak değiştirip deneyebilirsin.

Valla dostum çok bir şey yapmadım. Aynı senin gibi sürekli duraksıyordu güncelleme. Allah bilir kaç kez battle.net 'i silip yüklemişimdir. Silip yüklemeyi deneyebilirsin veya Support 'dan Ticket oluşturmayı deneyebilirsin. Veya attığım görüntüde indirme hızı yazan kısım "100"KB/s değiştirip deneyebilirsin.
Limiti kaldırdım, Şimdi yaticam umarim olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı