Battle.net Overwatch İninal kart ile satın alamama sorunu

Mavi Salatalık

Hectopat
Daha fazla  
Overwatch'ı İninal kartıyla almaya çalışıyorum fakat almaya çalıştığım zaman "Zounds! An internal error has occurred" bu hatayı veriyor. Bazen bu hatayı da vermiyor işleminiz beklemede diyor ve 1-2 dakika sonra "Sorry, we are unable to complete your payment" hatasını veriyor. Farklı tarayıcı ve Blizzard App'ı kullandım ve hepsi bu hataları veriyor. Şu an kartımda 112 lira var ve oyun 25 Euro. Bu da 104-105 civarı yapıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
%10 İninal kesiyor diye hatırlıyorum. Arkadaşım 80 lira ödemeyi beklerken 88 lira ödemişti. Oyun sana 114-115 liraya geliyor olabilir.

%10 kesinti değilde kuyumcu mantığı ile düşün. Alırken ucuzdan alır ama satarken pahalıya satar. Bakiyene +20 lira bir tutar koyup tekrar dene.

Ayrıca kartın internet alışverişine açık mı onu öğren. Bir de bazı yerler Türk banka kartlarını kabul etmiyor sadece kredi kartı kullanabiliyorsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı