Çözüldü Battle.net updating Blizzard aget... Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lul_berkay

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün yeni bilgisayar aldım ve ilk işim Battle.net kurmaktı ama hiçbir şekilde yükleyemedim. Hatta orada takıldı diyebilirim. İnternet'te ki bütün çözümlere baktım, forumlara baktım, her şeyi denedim ama hiçbir şekilde çözemedim. Yardımcı olursanız çok iyi olur.
Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Denediginiz cözümleri söylerseniz biz de ona göre fikir yürütürüz. Böylece zaman kaybetmis olmayiz.
Hocam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunların hepsini denedim.

Suradaki cözümleri dener misiniz? Eger denemediyseniz tabii. Birisi ikinci cözümün ise yaradigini belirtmis.

Suradaki cözümleri dener misiniz? Eger denemediyseniz tabii. Birisi ikinci cözümün ise yaradigini belirtmis.
Hocam bunları da denedim.

Ne zamandir beri böyle peki? Sunucularla bir alakasi olabilir mi?
Valla sabahtan beri deniyorum. Sunucuları kontrol etmedim ama bakayım.
Blizzard Servers Down? Service Status, Outage Map, Problems History - Outage.Report ş

öyle bir şey buldum büyük ihtimal sunucularda sıkıntı var.
1593538305416.png
Sunucular çökmüş arkadaşlar.
Hocam merhaba sunucular açıldı ama ben hala aynı hatayı alıyorum :(.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı