Battle Royale Oyun Önerisi

Dufiwn

Kilopat
Makaleler
8
Yer
İstanbul
GT 820M ekran kartı olan bir dizüstü bilgisayarım var. Fortnite yükledim ayar yaparak 40-80 FPS alıyorum. Fakat oyuna pek ısınamadım. Duvar, merdiven gibi şeyler kurmaya alışamadım. Böyle başka oyun var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG ye sistemim yetmez H1Z1 i ise eski sistemimde oynamıştım pek beğenmiyorum. Acaba Ring Of Elysiumu sistemim kaldırır mı?
Ring of Elysium’un bildiğim kadarıyla Avrupa sunucuları yok veya aktif değil. Bu da sizin için 300-400 arası ms gecikmesi demek. Yani oyundan zevk alabileceğinizi düşünmüyorum.

Radical Heights’i deneyebilirsiniz. Bunun dışında aklıma başka bir öneri gelmiyor. 3-4 ay önce sorsanız Last Man Standing derdim ama hileden geçilmiyor. Rules of Survival’ı ise denemeyin bile.

Ring of Elysium’un bildiğim kadarıyla Avrupa sunucuları yok veya aktif değil. Bu da sizin için 300-400 arası ms gecikmesi demek. Yani oyundan zevk alabileceğinizi düşünmüyorum.

Radical Heights’i deneyebilirsiniz. Bunun dışında aklıma başka bir öneri gelmiyor. 3-4 ay önce sorsanız Last Man Standing derdim ama hileden geçilmiyor. Rules of Survival’ı ise denemeyin bile.
Ring Of Elysium'u denedim biraz ping var fakat pingi sadece araba sürerken anlıyoruz. Oyunun biraz eksiklikleri var ama oynanmayacak kadar kötü değil. Rules of Survival ve Last Man Standing de haklısınız hiç bulaşmayacağım bile. Radical Heights güzel oyuna benziyor fakat silahları para toplayarak alma işi biraz sıkıcı gibi gözüktü. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı