Battlefield 1 "0xc000007b" hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Battlefield 1 satın aldım ve bu hatayı veriyor maalesef. Process Monitor'den de baktım mscvr120 ve mscvp120 hatalarını veriyor. Sizin dediğiniz DLL kurulumundan yaptım ama işe yaramadı maalesef. Lütfen yardımcı olun. Bu oyunu oynamak istiyorum :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Process Monitor raporunu upload edip paylaşın.

Microsoft OneDrive
* Yandex Disk
* DropBox
* MediaFire
* DataFileHost
Birine yükleyin. Burada paylaşın.

Tüm DirectX dosyalarını indirdim ve kurdum. Aynı şekilde Microsoft vcredistx64 dosyalarını da.
Hepsini ve her şeyi denedim. Gene de olmadı. Sonra anladım ki sorun DLL dosyaları değil. Sorun Windowsum'da. Ben de format attım. Şimdi formatlı bilgisayarla yeniden deneyeceğim. İnşallah oynayabilirim :(.

Zaten mscvr120 ve mscvp120 dosyaları hata veriyordu sadece. Ben de bilgisayardaki dosyaları oyun klasörünün içine kopyaladım. Sonra Process Monitör'den baktım ve hiçbir DLL hatası yok.

-Arkadaşlar son olarak burdayım. Bilgisayarıma format attım ve tüm Microsoft DLL paketlerini ve DirectX yazılımını indirip kurdum. Şu an oyunu oynayabiliyorum. Eğer bu hatayı başka birileri de alıyorsa yapacakları iş bu DLL ve DirectX paketlerini indirip kurmak.

Eğer tüm denemelere rağmen olmuyorsa büyük ihtimal bende olduğu gibi sistemde veyahut Windows'ta sorun vardır. Formattan sonra tüm DLL ve DirectX yazılımlarını kurun. Mutlaka olacaktır. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı