Çözüldü Battlefield 1 "0xc00007b" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ByyLast

Yoctopat
Daha fazla  
Videonuzdaki gibi hatayı tespit edip gereken uzantıları yükledim. Zaten kurulu uyarısını aldığım uzantıları silip tekrar yükledim. Fakat oyun yine açılmamakta ProcMon'dan baktığım zaman msvcp.dll dosyasından kaynaklandığını gördüm ama beceremediğim için hala hatayı alıyorum.

Rapor:

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Videonuzdaki gibi hatayı tespit edip gereken uzantıları yükledim. Zaten kurulu uyarısını aldığım uzantıları silip tekrar yükledim. Fakat oyun yine açılmamakta ProcMon'dan baktığım zaman msvcp.dll dosyasından kaynaklandığını gördüm ama beceremediğim için hala hatayı alıyorum.

Rapor:

Orijinal mi oyun?

Videonuzda ki gibi hatayı tespit edip gereken uzantıları yükledim. Zaten kurulu uyarısını aldığım uzantıları silip tekrar yükledim. fakat oyun yine açılmamakta Procmon'dan baktığım zaman msvcp.dll dosyasından kaynaklandığını gördüm ama beceremediğim için hala hatayı alıyorum.

Rapor:
httpsdisk.yandex.com.trd6eYCjHxcQQ4zWw
Linki düzenleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Linki düzeltmek raporu incelemekten zor oldu.
C:\Windows\System32\MSVCP120.dll silin.
Yükleyin:
Raporu sonradan incelemek isteyenler olur diye raporun linki:

Rapor:

Hepsini kurmanız lazım.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı