Çözüldü Battlefield 1 "bir maça girince bir hata oluştu" diyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xL3xoNN

Femtopat
Daha fazla  
Battlefield 1 oynarken maça girdiğimde bilinmeyen bir hata oluştu hata kodu: 1 diyor yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
Bazı haritalara erişim sağlayabilmeniz için Premium pakete sahip olmanız gerekiyor, standart paket kullanıyorsanız belli başlı haritalara erişim sağlamak mümkün olmayabiliyor.
Bazı sunucularda bakım veya askıya alınma gibi durumlar olabiliyor, bulabiliyorsanız şu an için OFFICIAL sunuculara girmeye çalışın, custom serverların bazılarında bu tip hata kodlarıyla zaman zaman ben de karşılaşıyordum, kullanıcı özelinde yapılacak bir şey yok.

Bazı sunucularda bakım veya askıya alınma gibi durumlar olabiliyor, bulabiliyorsanız şu an için offıcıal sunuculara girmeye çalışın, Custom serverların bazılarında bu tip hata kodlarıyla zaman zaman ben de karşılaşıyordum, kullanıcı özelinde yapılacak bir şey yok.

Ama girdiğim tüm serverlarda böyle.

Bazı sunucularda bakım veya askıya alınma gibi durumlar olabiliyor, bulabiliyorsanız şu an için offıcıal sunuculara girmeye çalışın, Custom serverların bazılarında bu tip hata kodlarıyla zaman zaman ben de karşılaşıyordum, kullanıcı özelinde yapılacak bir şey yok.

Ban yemiş olabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı haritalara erişim sağlayabilmeniz için Premium pakete sahip olmanız gerekiyor, standart paket kullanıyorsanız belli başlı haritalara erişim sağlamak mümkün olmayabiliyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı