Battlefield 1 edit videosu

Büyük ihtimal tutma nedeninin sonunda ".exe" yazması olmasını farkettiğin için .mp40 yazdın.
Aslında önceki videomun sonu ".exe" ile bitiyordu ben de farklılık olsun dedim. :D
Bence güzel olmuş. Kullandığınız program hangisi?
Premiere Pro.
Technopat üyelerine özel bir teklifim var :), bu listeden en çok oy alan oyun sıradaki videomda olacak. Sıradaki videoyu atmam uzun sürebilir çünkü işe girdim. Ayrıca attığımda tekrar eleştiri almak için konu açacağım ve etiketlenmek isteyenler belirtirlerse iyi olur.
asdasd.png

Son düzenleme:
4 Gün sonra kendimi daha fazla geliştirerek bi' video daha yaptım. Bu, bu tarzda ikinci videom. Eleştirilerinizi bekliyorum.
@bury me deep inside @Ruter @Cherii @DanyW @yyofc @284223 @SkyRose @Üç Kılıç Ustası Zoro sizler ilk videomda eleştiride bulunmuştunuz, tekrar eleştirirseniz sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam harika olmuş, elinize sağlık. Ama göze batan çok sahne var, videoyu daha fazla kesebilirsiniz.
Aslında önceki videomun sonu ".exe" ile bitiyordu ben de farklılık olsun dedim. :D

Premiere Pro.
Technopat üyelerine özel bir teklifim var :), bu listeden en çok oy alan oyun sıradaki videomda olacak. Sıradaki videoyu atmam uzun sürebilir çünkü işe girdim. Ayrıca attığımda tekrar eleştiri almak için konu açacağım ve etiketlenmek isteyenler belirtirlerse iyi olur.
Eki Görüntüle 675340
Yabancı YouTube kanallarının BF4 editleri çok komik oluyor, sıradaki video BF4 olsun. :)

Örneğin 0:20 - 0:24 saniyeleri arasındaki şarjör değiştirdiğiniz yer videonun akışını bozuyor. O kısmı tamamen silseniz veya hızlandırırsanız iyi olur bence.
Evet haklısınız, bir daha ki sefer düzeltmiş olacağım. :) Ürettiğim içerik ile ilgili takip ettiğiniz kanal varsa buraya bırakabilirseniz iyi olur. :)

Evet haklısınız, bir daha ki sefer düzeltmiş olacağım. :) Ürettiğim içerik ile ilgili takip ettiğiniz kanal varsa buraya bırakabilirseniz iyi olur. :)
Bu arkadaşın Battlefield montajlarını çok severim.

Geri
Yukarı