Battlefield 1 En Ucuz Nereden Alınır?

judgmennt

Kilopat
Yer
Bilecik
Battlefield 1 almayı düşünüyorum.
  • İlk sorum oyun çıkalı bayağı oldu hala alınabilir mi ?
  • İkinci olarak nereden ve hangi paketlerle almalıyım ? Çok fazla para vermek istemiyorum. Arkadaş önerisiyle kafa dağıtmalık, online da 2 adam vurup çıkmak için almayı planlıyorum.
Başka Battlefield 1 gibi oyun öneriniz varsa açığım. (Call Of Duty hariç)

Oyunlara harcayacak vaktin az ise Battlefield önermem. Call of Duty aslında senin istediğin oyun deneyimini verebilecek en iyi alternatif olabilir. Küçük haritalar, seri aksiyon, hızlı oyun hepsi bir arada bulabileceğin tek oyun diyebilirim. Çünkü Battlefield adam bulmak ve öldürebilmek için gerçekten zaman ve emek harcaman gerekiyor.
İndirimde iken almanı öneririm.
Save 35% on Call of Duty®: WWII on Steam

Aşağıdaki oyunları kontrol edebilirsin.
Tom Clancy's Rainbow Six® Siege on Steam
Counter-Strike: Global Offensive on Steam
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS on Steam
Epic Games Fortnite
Paladins® on Steam
Overwatch

Origin'den almanı önermem. Euro üzerinden satıldığı için pahalıya geliyor.

Buradan normal edition alabilirsin:
Sunucular halen dolu, oyun oynanıyor yani.
70TL güzel tahmin ettiğimden daha ucuz. Hile vs. fazla yoktur diye düşünüyorum BF1'de. Eğlenmek için alıyorum sürekli abuk subuk vuruşlarla kanser olmak için değil. CS:GO'da supremeyken oyunu bıraktım hileler yüzünden. Ek olarak 16v16 gibi modları vardır heralde pek fazla araştırmadım. Eskiden xFire gibi platformlarda Call Of Duty 4 Modern Warfare oynardım 16v16 TDM modu çok zevkli oluyordu. Şimdi Steamim'de MW3, Ghosts ve İnfinite Warfare var. Onlardan o keyfi alamıyorum 16v16 haritalar yok, hatta oyuna bile giremiyorum arada sırada hata veriyor. BF1'de böyle sorunlar yoktur umarım.

Oyunlara harcayacak vaktin az ise Battlefield önermem. Call of Duty aslında senin istediğin oyun deneyimini verebilecek en iyi alternatif olabilir. Küçük haritalar, seri aksiyon, hızlı oyun hepsi bir arada bulabileceğin tek oyun diyebilirim. Çünkü Battlefield adam bulmak ve öldürebilmek için gerçekten zaman ve emek harcaman gerekiyor.
İndirimde iken almanı öneririm.
Save 35% on Call of Duty®: WWII on Steam

Aşağıdaki oyunları kontrol edebilirsin.
Tom Clancy's Rainbow Six® Siege on Steam
Counter-Strike: Global Offensive on Steam
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS on Steam
Epic Games Fortnite
Paladins® on Steam
Overwatch
Oyuna harcayacak vaktim var eğer eğlenirsem. PUBG'ye sahibim ve oynarken eğleniyorum ama bir kaç oyun üst üste ölünce sürekli bekle gir bekle gir sıkıyor. DM veya TDM gibi modu olan oyun lazım bana. Fortnite, Paladins gibi oyunların grafiklerini beğenmiyorum. Overwatch'a hiç ısınmadım. Call of Duty'de de 16v16 DM veya TDM modları yok diye biliyorum. Olsa bile serverlarında sıkıntı var arada bir girilmiyor falan, hile de çok var zaten. (MW3, Ghosts ve İnfinite Warfare'ye sahibim) Teşekkürler yorumun için. Aslında Escape From Tarkov oyununu merak ediyorum tam istediğim tür değil, daha sakin gerçekçi oyun ama o gerçekçiliği beni cezbetti. En ucuz 150 küsür TL olduğu için vazgeçtim. Steamde olsa belki alabilirdim ileride gelecekmiş beklemedeyim.

BF1'de de çeşitli oyun modları var. Ölüm maçı vb.
Aslında ben dünya savaşı oyunlarını pek sevmiyorum. Uzay teknolojisi oyunlarını da sevmiyorum. Call of Duty Modern Warfare serisi gibi olsa daha iyi. Bu dediğime de en iyi örnek Battlefield 4 galiba ama hala oynayan var mı bilemiyorum.

Aynı şekilde ben de öyleyimdir. COD MW serisine rakip bir oyunun daha geldiğini görmedim şahsen. MW serisinden sonra da zaten COD oynamayı bırakmış biriyim. Multiplayer için BF4 alınabilir hala. Bayağı eski olmasına rağmen aktif sunucu ve oyuncuları var.
Durmaplay'de 30 küsür TL BF4. Deneyeceğim teşekkürler yorumlarınız için.

Şuan farkettim. Bu Origin Access hakkında bilgi verebilir misiniz ? Aylık 4€, yıllık 25€ diyor. Bir sürü oyun var içinde. BF1, BF4, Crysis 3, Mass Effect Andromeda gözüme çarpanlar. Bu oyunlar sürekli değişiyor mu ? Mesela atıyorum bu ay BF4 var diğer ay başka oyun var gibisinden. Çok iyi gibi geldi gözüme single oyun bitirmeyi de seviyorum.

Durmaplay'de 30 küsür TL BF4. Deneyeceğim teşekkürler yorumlarınız için.

Şuan farkettim. Bu Origin Access hakkında bilgi verebilir misiniz ? Aylık 4€, yıllık 25€ diyor. Bir sürü oyun var içinde. BF1, BF4, Crysis 3, Mass Effect Andromeda gözüme çarpanlar. Bu oyunlar sürekli değişiyor mu ? Mesela atıyorum bu ay BF4 var diğer ay başka oyun var gibisinden. Çok iyi gibi geldi gözüme single oyun bitirmeyi de seviyorum.
Pass alınca o ay seçili oyunları sınırsız bir şekilde oynayabiliyorsunuz, her periyotta değişik oyunlar var ama bazı oyunlar sabit gibi bir şey diyeyim. Ben de origin üzerinden BF1 ve StarWars Battlefront 1-2 oynuyorum. TDM özellikli, güzel grafikli oyunlar. BF1'i originden, SW'yi Durmaplay'den almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı