Battlefield 1 Eski NVIDIA Sürücülerinde Yüksek FPS Veriyor mu?

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
İnternette böyle bir şeyle karşılaştım. Eski sürücüler yeni sürücüye oranda yüksek FPS veriyormuş, ne kadar doğru bu? Doğruysa hangi sürücüler için geçerli bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bir kaç video izledim. Mesela 1060 eski sürücülerde yüksek FPS iken yeni sürücülerde düşük FPS gösteriyor. Videolar ne kadar doğrudur bilemem.

Sürücü güncellemesi özellikle ekran kartın da optimizasyon için önemlidir fps gözle görülür bir fark yaratmaz diye düşünüyorum ama drop ve crash tarzı olayları bu güncellemeler azaltacaktır.

Arkadaşların söylediği gibi yeni sürücülerde herhangi bir FPS düşmesi olduğunu düşünmüyorum. Ekran kartımı satın aldığım zamanki kutusundan çıkan eski sürücüyle yenisi karşılaştırdığım zaman özellikle 2019'da çıkan bazı yeni oyunlarda ortalama FPS bazında yeni sürücünün performans olarak ön planda olduğunu, diğer uygulama ve oyunlar için karşıma 2-3 FPS gibi küçümsenecek değerlerin olduğu bir tablonun karşıma çıktığını söyleyebilirim.

Ben de bir kaç video izledim. Mesela 1060 eski sürücülerde yüksek FPS iken yeni sürücülerde düşük FPS gösteriyor. Videolar ne kadar doğrudur bilemem.
Videodan ziyade yabacı forumlarda da bununla ilgili konular gördüm, arkadaşlar belirtmiş sorunu Nvidia düzelmiş ciddi ciddi eski sürücüye dönmeyi düşünüyordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı