Battlefield 1 havan topu kamyonu bulunmuyor

Ali deveci

Decapat
Merhabalar. Battlefield 1 kullanıcısıyım yeni aldım. Karşıma gelen kişilerde topçu kamyonu yerine havan topu kamyonu bulunuyor ancak bende bulunmuyor. Acaba bir görevi mi var yoksa etkinlikle vs mi verilmişti? Bilen birisi yardımcı olursa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Battlefield 1 kullanıcısıyım yeni aldım. Karşıma gelen kişilerde topçu kamyonu yerine havan topu kamyonu bulunuyor ancak bende bulunmuyor. Acaba bir görevi mi var yoksa etkinlikle vs mi verilmişti? Bilen birisi yardımcı olursa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Hocam tank olarak diyorsanız farklı haritalarda farklı tanklar var. Bu tanklarda havan bulunabiliyor. Ayrıca elinize bir tane sınıfta (tam hatırlayamadım) bomba yerine havan alabiliyorsunuz.

Topçu kamyonunda bazı kişilerde havan topu bulunuyor ancak bende yok internette videolarını bile izledim. Normal havanı zaten kullanılıyorum ancak mesele bu değil teşekkür ederim

Topçu kamyonunda bazı kişilerde havan topu bulunuyor ancak bende yok internette videolarını bile izledim. Normal havanı zaten kullanılıyorum ancak mesele bu değil teşekkür ederim
bazı araçlar için battlefield 1 premium pass gerekiyor bende de yok o yüzden kullanamıyoruz :(

Vasıta seç sonra özelleştir kısmından havan topçu kamyonu paketini satın al.

Geri
Yukarı