Battlefield 1 mi, 4 mü?

Gdjer372

Hectopat
İkisini de zamanında 20 25 saat kadar oynamıştım. İkisini de çok sevmiştim şu an birisini alacak kadar bakiyem var ama karar veremedim. Sizce hangisi? BF4 oyuncu sayısı az mı? Sunucular ne durumda oynayanlar bilgi verebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Battlefield 1'in sunucuları Battlefield 4'e göre daha doludur hocam çünkü 1'de bile bazen oyun bulmuyor şu aralar, BF5 için her vakit buluyor. (Xbox için konuşuyorum, PC'de durum farklı olabilir.)

Epic Games'te 133 TL civarı indirim kuponu var. Bunu da kullanmayı unutma, çoklu oyun alımında işe yarıyor mu bilmiyorum. 199 TL üzerinde geçerliydi kupon sanırım. Ben Uncharted'ın çıkmasını bekliyorum mesela. Şubat 27 idi sanırım kuponun son geçerlilik tarihi.
Şimdi baktım, Epic'te sadece 2042 var.

Epic Games'te 133 TL civarı indirim kuponu var. Bunu da kullanmayı unutma, çoklu oyun alımında işe yarıyor mu bilmiyorum. 199 TL üzerinde geçerliydi kupon sanırım. Ben Uncharted'ın çıkmasını bekliyorum mesela. Şubat 27 idi sanırım kuponun son geçerlilik tarihi.
Şimdi baktım, Epic'te sadece 2042 var.
Steamde bakiyem var hocam.

Biri 1. dünya savaşı diğeri modern savaş ama atmosfer ve aksiyon istiyorsan BF1 daha iyi.

Bf1 hile dolu diyorlar doğru mu bu? Bir de uçaklar sürekli bomba yağdırıyormuş hep ölüyormuşuz oyun böyle mi? Böyleyse BF4 alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı