Çözüldü Battlefield 1 nasıl Türkçe yapılır?

• Konuyu başlatan RSBRS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 5B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

RSBRS

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ayarlarda Türkçe seçeneği yok nasıl yapabilirim? Oyunu GeForce NOW'dan oynuyorum.

Çözüm
Hocam sıra bitip oraya girdiğimde direk oyuna atıyor ayarlara girmeme izin vermiyor.

Daha yeni açtım oyunu Türkçe yapmaya çalışıyorum.

Zaten Türkçe destekli olduğunu biliyorum nasıl yapacağımı sordum oyun içinde yapılmıyor Türkçe seçeneği yok.
Ayarlardan da yapılmıyor oyunu indirirken soruyor Türkçe mi olsun diye yani GeForce NOW'da oyunu silip tekrar yüklemeniz lazım bu da çok vakit alır o yüzden gerek yok bence bu kadar uğraşmaya.
GFN üzerinden yama kurulduğunu duyadım. O PC'ler sadece oyun açmak için. Hiç gördünüz mü o PC'lerde masaüstüne gideni :) BF 1 Türkçe destekli bir oyun. GFN'de olmaması bir garip. Dikkat ettiniz mi dil seçeneklerine tekrardan.

Onu oyunun indirme kısmından yapıyorsunuz Türkçe diye işaretlemeniz gerekiyor GeForce NOW'da yapılmıyor diye biliyorum.

Hocam sıra bitip oraya girdiğimde direk oyuna atıyor ayarlara girmeme izin vermiyor.
Bende bulamadım.
Hocam bende GeForce NOW'dan oynuyorum da siz Online giriyor musunuz?

GFN üzerinden yama kurulduğunu duyadım. O PC'ler sadece oyun açmak için. Hiç gördünüz mü o PC'lerde masaüstüne gideni :) BF 1 Türkçe destekli bir oyun. GFN'de olmaması bir garip. Dikkat ettiniz mi dil seçeneklerine tekrar.

Zaten Türkçe destekli olduğunu biliyorum nasıl yapacağımı sordum oyun içinde yapılmıyor Türkçe seçeneği yok.

Ayarlardan da yapılmıyor oyunu indirirken soruyor Türkçe mi olsun diye yani GeForce NOW'da oyunu silip tekrar yüklemeniz lazım bu da çok vakit alır o yüzden gerek yok bence bu kadar uğraşmaya.

Çözüm

Hocam dediğiniz gibi sildim ve Türkçe seçeneğini seçtim zaten GeForce NOW sunucuları çok hızlı 5 dakikada indi.

Geri
Yukarı