Battlefield 1 "Please Update Your Driver" Hatası

mekose1903

Hectopat
Daha fazla  
  • Detected AMD Radeon driver version 14.301.1001, the required driver version is 16.20.1025 or later. Please update your driver.
Bu hata ile karşılaşıyorum. Hangisini indirmeliyim? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özelliklerinizi belirtmemişsiniz. Bilgisayarınızla ilgili yardım istediğiniz her konu açtığınızda belirtmek zorundasınız.

Ekran kartının modelini belirtirseniz size uyumlu driverın linkini paylaşabiliriz sizinle. Eğer modelini ve nasıl öğreneceğinizi bilmiyorsanız da " http://www2.ati.com/drivers/auto/autodetectutility.exe " bu dosyayı indirerek size uyumlu olan driverı bulup yükleyebilirsiniz.

Çevireyim: "Tespit edilen AMD Radeon sürücü sürümü 14.301.1001, önerilen sürücü sürümü ise 16.20.1025 veya daha yenisi. Lütfen sürücünüzü güncelleyin."

Yani size 16.20.1025 kodlu sürücü veya daha yenisini yüklemeniz gerektiğini belirtiyor. Sizdeki sürüm ise daha eski olan 14.301.1001 kodlu sürüm. Ekran kartı modelinizi bilgisayarınızın çözünürlük değiştirme bölümüne masa üstünde boş bir yere sağ tıklayarak ekran çözünürlüğü seçeneğini seçip, gelişmiş ayarlar tuşuna basıp, görüntü bağdaştırıcısı veya ekran bağdaştırıcısı isimli bölümü açarak öğrenip, 16.20.1025 kodlu sürümü AMD'nin sitesinden bulup, desteklenen ekran kartları listesinde kendi kartınızın bulunup bulunmadığına bakabilir, bulunuyorsa sürücüyü veya daha yenisini indirip kurabilirsiniz. İyi günler, iyi forumlar.

Ayrıca ekran kartınız AMD HD 5000 veya daha eski bir seriden ise battlefield 1'e hiç bulaşmayın derim. GTX 750 Ti ile oynayayım dedim, grafik ayarlarını yaparken içim daraldı ayar kısacağım diye.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı