Battlefield 1 Premium Pass Ücretsiz Olacak mı?

Eğer tek başına Premium Pass alınamıyorsa benim adıma çok kötü oldu :( İndirimi kıl payı kaçırdım :(
Oyunların çoğunda DLC içeriğini almak için ana oyuna sahip olmanız gerekir. Steam, uPlay gibi platformlarda da geçerli bir kural bu.

Bende olmayan oyunların Ücretsiz sunulan içeriklerini oyunu satın almadan almıştım. Tabi bu oyunları satın alınca içerikler gözüküyor mu bilemiyorum.
Origin hesabımda Witcher oyunu olmamasına rağmen, Witcher 3 için ücretsiz sunulan içeriği satın alabildim.
Screenshot.png

Vay be şaşırtıcı EA Battlefield 3'ü bedava verince de ben şaşırmıştım açıkçası. Bu EA bir ara Starwars Battlefront 2'yi P2W yapan firma değil miydi ya benim mi aklım karıştı :D

Bir de şu var. BF1 ve Premium Pass içeren hesaplar artık beleş fiyata gidecek diyebiliriz herhalde. 30 TL'den başlayan fiyatlarla BF 1 Premium Pass hesaplar satışta! (!)

Vay be. 5 Dolara BF1 aldım ve Premium Pass'a ücretsiz sahip olacağım. Yüzlerce liraya mal olacak şeyi 30 TL'ye mi almış oldum şimdi ben?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı