Battlefield 1 Premium silahları abonelik bitince kullanılır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

fr1zzy

Hectopat
Daha fazla  
Battlefield 1 oyunundaki silahları açmak için Premium gerekiyormuş sanırım. Görevlerde yazan şartları uyguluyorum ama görev barı dolmuyor hiçbir şey olmuyor. Steam'a Battlefield 1 Revolution geldi ve alınca Premium da geliyor. Onu alıp Premium görevlerini yaptıktan sonra aboneliğim bittiğinde o silahları tekrar kullanabiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Battlefield 1 oyunundaki silahları açmak için Premium gerekiyormuş sanırım. Görevlerde yazan şartları uyguluyorum ama görev barı dolmuyor hiçbir şey olmuyor. Steam'a Battlefield 1 Revolution geldi ve alınca Premium da geliyor. Onu alıp Premium görevlerini yaptıktan sonra aboneliğim bittiğinde o silahları tekrar kullanabiliyor muyum?

Premium kalıcı. Bir kez aldıktan sonra bir daha almanıza gerek yok. Eğer Revolution'u premium silahları kullanmak için alıyorsanız o konuda bir bilgim yok. Tek bir Origin hesabına iki BF1 alabileceğinizi sanmıyorum.

Son düzenleme:
Asıl sormak istediğim şuydu; normal Battlefield 1 oyununa sahibim Origin üzerinden. Sadece Steam'da aylık 5 TL indirime düşmüş revolution sürümü ve içinde Premium da geliyor. Aylık EA Games aboneliğimi iptal ettiğimde revolution ile birlikte gelen Premium üyeliğim iptal olur mu? Onu sormak istemiştim.

Geri
Yukarı